2726
عنوان

اون پسرى كه ميگفتم ازش خوشم مياد بالاخره درخواستمو قبول كرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1727 بازدید | 169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ميتونم از اين استوريا كه سوال ميپرن بذارم كه ريپلاى كنه ميتونى چند مدل از لين استوريا برام بفر ...

من زیاد با اینستا کار نمیکنم ینی دارم ولی پست نمیذارم

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2728
واى😐😐😐😐😐بذارم كه چى بشه😂😂😂😂

ببینیمش نطر بدیم خخخ

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
اهان اينجا منظورته😂😂😂😂 پسره خيلى معموليه نميذارم ميزنين تو ذوقم😭😭😂😂

بذار بابا 

مرد هم مکه خوشگل میشه 

بذار منم عکس شوهرم و میذارم خخخخ

اون وقت تو امیدوار میشی تازه خخخخ

اسی میذاری بگو منم بذارم

2706