2726
روانپزشک یعنی فردی که 7 سال پزشکی خونده و تخصصش رو روانپزشکی انتخاب کرده  ولی روانشناس با لیسا ...

لیسانس روانشناسی هیچه.چون دیگه گرایش نداره و دوره لیسانس روانشناسی محضه و حتما باید ادامه بدی تا دکترا تا بتونی کار کنی

به نظر شما کدوما بهتره از این سه تا؟

بستگی به مشکلتون داره

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظر شما کدوما بهتره از این سه تا؟

عزیزم روانپزشک باید ااز رشته تجربی حتما بره درواقع پزشکه دیگه ازاسمشم معلومه

ولی روانشناسی همون روانکاویه

از هررشته ای میشه واردش شد

من از انسانی رفتم

به نظرمنکه روانشناسی عالیههه عاشقشم یعنی

هم مشکلات خودمو داره حل میکنه

هم اطرافیانمو

درکل به خودت بستگی داره

ولی بازم میگم روانکاوی اصلا رشته ی جدا نیست همون روانشناسیه

خاله بیچاره من که هر بار میره پیش روانپزشکش فقط دوز داروش رو کمو زیاد میکنه. کار خاصی براش انجام نمی ...

اخلاق پزشکی در ایران معنی نداره متاسفانه و خیلیا وقت کافی نمیزارن

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

کار روانشناس گسترده اس روان درمانی یعنی درمان از طریق علم روان درمانی که نزدیک به 200 نوع درمان داره. و روانشناسه خوب به همه حیطه ها اون مسلط هست. درمان اختلالات روانی از طریق روان درمانی. مشکلات خانوادگی و بین فردی و کودک و رفتار و ... . روانکاوی یه درمان عمیق در روانشناسیه که شروع روانشناسی هم به حساب میاد. ولی همیسه ازش استفاده نمیشه. روانپزشکی یه شاخه پزشکی هست که وقتی نیاز به دارو باشه و روان درمانی به تنهایی جوابگو نباشه در کنار روانشناسی استفاده میشه. روانشناس تسلط کاملی روی دارو و اختلالات روانی و رفتاری داره ولی برای وارد نسدن به حیطه دارو تجویز دارو انجام نباید بده. معمولا بعضی روانشناس ها درمان روانکاوی رو به عنوان تخصص خودشون استفاده می کنن.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2706