2726
عنوان

کسی هست اینجا دور از جون ام اس داشته باشه یا اطرافیانش داشته باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 44 پست
ویتامین ای نه عزیزم ویتامین دی  خوده قرص ویتامین d رو با دوز بالا

مچکرم عزیزم

همسرم فوق العاده چند وقتی هست سر مشکلات خیلی غصه و.حرص میخوره...زیر چشمش گود و سیاه شده

فکر میکنم این قرص خوب باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طب اسلامی ام اس رو درمان میکنه . برو این کانال مطالبش رو بخون . @DaftareAyatollahTabrizian

نه درمان نمیشه با طب سنتی فقط آمپول داره عروس عمه دختر عموی شوهرم داره جرءبیماریهای خاص هستند اگر طب سنتی بری فقط بیخود پول خرج کردی وهیچ

دوخت سرویس آشپزخانه مطابق باسلیقه شما پذیرفته میشود برای دیدن نمونه کارامون به آدرس اینستاگرام gallery_hasti97 مراجعه کنید. 
وقتی استرس میگیری حالت تهوع بت دس نمیده؟ یا دل درد 

یه کم

بی اشتنها میشم بیشتر از صبح هیچی نخوردم تا الان 

موقع عصبانیتمم که معده درد شدید میگیرم داغونم میکنه از دردش گریم میگیره 

2728
آره یکی از عوامل اصلیش کمبود ویتامین د هست   اینجور افراد با کنترل ویتامین د بیماریشون تا حدی ...

از این قرصای ویتامین که همه چی دارن میخورم ولی مداوم نیس یه روز یادم میره یه روز میخورم 

منم مثل توام واقعا انقد عصبی ام که نگوووو

اگه بیخیال بودم همه چی خوب بود 

هیچ مشکلی ندارم ولی الکی سر یه حرف کوچیک چند روزمو زهر میکنم 

متاسفانه همسرمم دیگه مثل قبلا درک نمیکنه اونم عصبی وزود رنج شده نمیدونم چیکار کنم میترسم مریض شم آخرش😢😢😢

مچکرم عزیزم همسرم فوق العاده چند وقتی هست سر مشکلات خیلی غصه و.حرص میخوره...زیر چشمش گود و سیاه شده ...

فدات شم اول ببرش یه آزمایش بده ببین چ ویتامینی کم داره شاید کم خونی داشته باشه .بعد استفاده کن با تجویز😘

نه درمان نمیشه با طب سنتی فقط آمپول داره عروس عمه دختر عموی شوهرم داره جرءبیماریهای خاص هستند اگر طب ...

سنتی نگفتم که  طب اسلامی  گفتم. من خودم این بیماری رو ندارم ولی نتایج استفاده از طب اسلامی واسه من عالی بوده . مثلا طب سنتی واسه درمان تیروئید راهکار نداره ولی من با طب اسلامی تو بارداری درمان کردم .

سنتی نگفتم که  طب اسلامی  گفتم. من خودم این بیماری رو ندارم ولی نتایج استفاده از طب اسلامی ...

منم در کنار طب مدرن به طب اسلامی هم معتقدم باید برم دنبالش تا مشکلی برام پیش نیومده ممنون عزیزم

منم در کنار طب مدرن به طب اسلامی هم معتقدم باید برم دنبالش تا مشکلی برام پیش نیومده ممنون عزیزم

کانالی که گذاشتم . کانال دفتر آیت الله تبریزیانه و اصله .

به امید سلامتی برای شما .😊

2706