2410
2553

سلام 

من خیلی میترسم ام اس بگیرم 

همش عصبی و ناراحتم سر هر مساله ای خود خوری میکنم بزرگ میکنم همه چیو برا خودم 

وقتی عصبی میشم دستام یخ و بی حس میشه 

کسی هست که تجربه داشته باشه که اطرافیانش داشته باشن؟

منم مثل توام گرمی زیاد بخور بلغم بدنت زیاد شده

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ام اس از سردی زیاده عزیزم گرمیجات مخصوصا خرما که برا اعصاب خوبه بخوره دمنوش هایی مثل گل گاو زبون و اسطوخودوس برا اعصاب خوبن هر روز یا هفته ای ۵بار یه پیاله ارده بخور

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
2714
علتشو هیچوقت نگفته بهتون چی بوده چون عواملش مختلفه 

فوت کردن .ایشون سالمه سالم بودن بعد یهو یه مدت بود ک نمیتونس درست راه بره پاش میلنگید بعد از چن ماه کلا فلج شد بعدم ک متاسفانه از دنیا رفتن .

شما عزیزم احتمال زیاد مشکل از اعصابتون باشه فک نمیکنم مشکلی داشته باشین ولی حتما ب پزشک مراجع کن گلم

مغزم میترکه وقتی عصبی میشم هر کاری میکنم بیخیال شم نمیتونم  چی بخورم مثلا

ادویه کلا خوبه سردیو ترشیم نخور میوه هم موزو خرما

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ام اس از سردی زیاده عزیزم گرمیجات مخصوصا خرما که برا اعصاب خوبه بخوره دمنوش هایی مثل گل گاو زبون و ا ...

باش میخورم حتما همه رو دارم اما نمیخوردم زیاد اگه خوب باشه حتما میخورم 

عزیزم ام اس عوامل نداره که باعثش بشه .یه جور بدشانسی تو چند نفر یکی میره وسیستم عصبش تحلیل میره .دوجوره یکی از پایین میگیره که علائمش وقتی عصبی بشی یا ناراحت پاهات پیگیره نمیتونی تکون بخوری دردهای خیلی ناجور تو شکم که حتی با درد آپاندیس اشتباه گرفته میشه.وقتی از بالا بگیره تاری دید سرد دردهای شدید .علائم دیگه.ولی خدارو شکر امروزه با آمپول جلو پیشرفتش گرفته میشه ومثل همه به زندگیشون ادامه میدن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

[QUOTE=87759291]فوت کردن .ایشون سالمه سالم بودن بعد یهو یه مدت بود ک نمیتونس درست راه بره پاش میلنگید بعد از چن ماه ...[/QUOTE

اختلال عصبی و ناآرامی های روحی باعث واکنش فیزیکی مثع یخ کردن دستو پا و اختلال در معده و روده هم میشه .

فوت کردن .ایشون سالمه سالم بودن بعد یهو یه مدت بود ک نمیتونس درست راه بره پاش میلنگید بعد از چن ماه ...

خدا رحمتش کنه 

میترسم دکتر مغز و اعصاب برم ولی مشاوره رفتم یه کم کنترل کنم عصبانیتمو که کمکی بهم نکرد 

2706