1421
1363
عنوان

کسی هست اینجا دور از جون ام اس داشته باشه یا اطرافیانش داشته باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 44 پست

من خودمم مشکل شمارو داشتم بشدت پرخاشگر منزوی میشدم دستو پامم همش یخ بود رنگو رومم عین زردچوبع 

دکتر ک رفتم گف بی تحرکی مشکلات روزمره زندگی کم بود آهن و ویتامین دی .اختلالات عصبی ..ب خاطر اینا بود .با مصرف یه مدت دارو الان شکر خدا خیلی خوبم 

۹۵ درصد دخترا فک میکنن زشتن با اینکه خوشگلن و ۹۵ درصده پسرام فک میکنن خوشگلن در حالیکه ....صلوات بفرستید😁

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

ای من معده ام هم چند ساله داغونه کلا عصبیه معدمم با قرص فقط تونستم درداشو کنترل کنم که اونم از استرس ...

وقتی استرس میگیری حالت تهوع بت دس نمیده؟

یا دل درد 

۹۵ درصد دخترا فک میکنن زشتن با اینکه خوشگلن و ۹۵ درصده پسرام فک میکنن خوشگلن در حالیکه ....صلوات بفرستید😁
من خودمم مشکل شمارو داشتم بشدت پرخاشگر منزوی میشدم دستو پامم همش یخ بود رنگو رومم عین زردچوبع  ...

چه قرص بهت داد ک ویتامین ای داشت؟

میشهبرای حاجت دلم صلوات بفرستید  
1436
رفتگانت رو عزیزم  نه گلم هر چی دیرتر بری بیشتر ب خودت آسیب زدی حتما ب پتخصص خوب مراجعه کن انشا ...

اره اول باید برم دکتر مغز و اعصاب خیالم راحت شه بعد برم یه روانشناس دیگه که کنترل کنم عصبانیتمو 

چه قرص بهت داد ک ویتامین ای داشت؟

ویتامین ای نه عزیزم ویتامین دی 

خوده قرص ویتامین d رو با دوز بالا 

اره اول باید برم دکتر مغز و اعصاب خیالم راحت شه بعد برم یه روانشناس دیگه که کنترل کنم عصبانیتمو  ...

عاره عزیزم حتما برو .انشالله ک همیشه سالم و سلامت باشی

من خودمم مشکل شمارو داشتم بشدت پرخاشگر منزوی میشدم دستو پامم همش یخ بود رنگو رومم عین زردچوبع  ...

خداروشکر که خوب شدی عزیزم

منم رنگ و رو پریده ام به شدت منزوی شدم همه دوستامو از دست دادم دوس ندارم بیرون برم 

سر یه مساله کوچیک همه چیو میخوام خراب کنم انقد جیغ میزنم بی حال میافتم 

1432
ویتامین ای نه عزیزم ویتامین دی  خوده قرص ویتامین d رو با دوز بالا

مچکرم عزیزم

همسرم فوق العاده چند وقتی هست سر مشکلات خیلی غصه و.حرص میخوره...زیر چشمش گود و سیاه شده

فکر میکنم این قرص خوب باشه

میشهبرای حاجت دلم صلوات بفرستید  
طب اسلامی ام اس رو درمان میکنه . برو این کانال مطالبش رو بخون . @DaftareAyatollahTabrizian

نه درمان نمیشه با طب سنتی فقط آمپول داره عروس عمه دختر عموی شوهرم داره جرءبیماریهای خاص هستند اگر طب سنتی بری فقط بیخود پول خرج کردی وهیچ

دوخت سرویس آشپزخانه مطابق باسلیقه شما پذیرفته میشود برای دیدن نمونه کارامون به آدرس اینستاگرام gallery_hasti97 مراجعه کنید. 
وقتی استرس میگیری حالت تهوع بت دس نمیده؟ یا دل درد 

یه کم

بی اشتنها میشم بیشتر از صبح هیچی نخوردم تا الان 

موقع عصبانیتمم که معده درد شدید میگیرم داغونم میکنه از دردش گریم میگیره 

خداروشکر که خوب شدی عزیزم منم رنگ و رو پریده ام به شدت منزوی شدم همه دوستامو از دست دادم دوس ندارم ...

منم مثل توام واقعا انقد عصبی ام که نگوووو

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇😇😇😇😇😇
1396
آره یکی از عوامل اصلیش کمبود ویتامین د هست   اینجور افراد با کنترل ویتامین د بیماریشون تا حدی ...

از این قرصای ویتامین که همه چی دارن میخورم ولی مداوم نیس یه روز یادم میره یه روز میخورم 

منم مثل توام واقعا انقد عصبی ام که نگوووو

اگه بیخیال بودم همه چی خوب بود 

هیچ مشکلی ندارم ولی الکی سر یه حرف کوچیک چند روزمو زهر میکنم 

متاسفانه همسرمم دیگه مثل قبلا درک نمیکنه اونم عصبی وزود رنج شده نمیدونم چیکار کنم میترسم مریض شم آخرش😢😢😢

مچکرم عزیزم همسرم فوق العاده چند وقتی هست سر مشکلات خیلی غصه و.حرص میخوره...زیر چشمش گود و سیاه شده ...

فدات شم اول ببرش یه آزمایش بده ببین چ ویتامینی کم داره شاید کم خونی داشته باشه .بعد استفاده کن با تجویز😘

1364