2726
عنوان

تخم مرغو زد تو سرم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 118705 بازدید | 952 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شب غذا شو اماده کنی مگه چی میشه مرد بدبخت تخم مرغ برا نهار میخوره قربونت برم حتی اگه سر کاری 

وای مخم سوت میکشه از بعَضی پیامها 

تو کشورای پیشرفته که اکثر زنا بیرون کار میکنند تمام کارهای خونه حتی بچه داری و پوشک عوض کردن بین زن و مرد نصف میشه 

تو کشورهای مردسالار و جهان سومی زن باید هم بیرون کارکنه هم خونش دسته گل باشه هم بچه داری اگه یبار زنه به مرده بگه برو بچرو جیششو بگیر کل مردانگی اقا زیر سوال میره....درصورتیکه توان جسمی و بدنی مرد خیلی بیشتر از زنه 

در ثانی زن بیچاره بعد از چند سال زایمان و شیردهی و پریود و کم خونی و....بدنش خیلی ضعیف میشه ولی خب وقتی ما زنا انقدر از هم توقع داریم از مردا نمیشه انتظاری داشت

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
با اون لحن شوهرت تو پیاماش مشخصه که کم سن و ساله... خیلی بچگانه حرف زده انقدر بدم میاد از این مدل ح ...

بیشتر انگار یه زن پیام را نوشته 

خدایا سپاس بابت داشتن نعمت سلامتی و پسرم و همسرم سپاس   بعضی ها در زمان های خالی شون با شما صحبت می کنند،بعضی ها زمانشون رو خالی می کنند تا با شما صحبت کنند،“تفاوتش را بفهمیم”   
وای مخم سوت میکشه از بعَضی پیامها  تو کشورای پیشرفته که اکثر زنا بیرون کار میکنند تمام کارهای ...

تاپیک چه واقعی باشه و چه سرکاری،

بیخود نیست که زنهای با این طرز فکر نه زندگی زناشویی خوبی دارن و نه پیشرفتی

هیچکس به کسی که فکر میکنه نوکر یه مرده احترام نمیذاره بلکه حقوق اولیه ی انسانی شو هم ازش میگیره. الان اصلا تعجب نمیکنم از اینکه خیلی ها همش احساس بدبختی دارن بعد ازدواج چون فکرشون بدبخت نگر و بی عزت نفسه

هر چی فیلم و برنامه های خارجی میبینم زن و مرد شاد و سرحالن و مرد از سر کار که میاد دنبال بچه هاش میره میرسونتشون خونه قبل اومدن زنش شام درست میکنه بهش محبت میکنه و تا حد ممکن وظایف زندگی مشترکو به بهترین نحو انجام میده

تو ایران هم بعضیا مثل سال هزار و سیصد و بوق به شوهر مثل یه آدم زمین گیر رسیدگی میکنن و دست به آسمون و با التماس پول تو جیبی میگیرن و تو سری میخورن و اشک میریزن بعدم رقابتی بچه دار میشن. و 10 سالم کوچکتر انتخاب میشن که به خاطر فشار زندگی کمتر شکسته بشن، عجیب نیست مردها به هرزگی، اعتیاد، خشونت، ناتوانی و.. گرایش پیدا کنن. چون کمترین حد مسئولیت پذیری هم ازشون توقع نمیره.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
بشین خونه خانومیتو بکن مگه مجبوری کار بیرونم بکنی و اینجوری جواب بگیری

مام شاغلیم والا خانومی مونم میکنیم 

شاغل بودن مونم به خودی خود حسادت خیلیا رو برانگیخته 😂

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....

دوستان ممنونم از نظراتتون

من تاپیک زندگیمو گذاشتم به اندازه کافی سختی داشتم

وقتی اینقد پاش واستادم اینقد عاشقانه بهش رسیدم انصاف نیست اونم پا به پای من نباشه

این چیزا باعث میشه زود دلم ازش بشکنه

حساس شدم

2706