2733
2734
من نیم استفاده میکنم......نه احساس خواب آلودگی ندارم اگه تا حالا از هیچ قرصی استفاده نکردی همون پروپ ...

دکتر بم پروپرانول ۱۵ داده ، استفاده میکنم ولی میترسم تاثیر نکنه تو اون موقعیت.

صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مشکل منم هست مردم از استرس زیاد 😢😢😢😢

اشتباه میکنید برید دکتر براتون دارو میفرسته من این روزا رو تجربه کردم الان راحت شدم همش میگم چرا اون موقع کسی نبود بهم بگه......البته من فقط تو محیط کار استفاده میکنم پیش اومده نرفتم اداره تا یک هفته هم دارویی استفاده نکردم.....

👫👰👨👪🌄
ببین نیم هم برات کافیه........جلسه داری یا میهمانی

جلسه دارم .دفعه ی پیش بین۵۰ نفر بخاطره استرس(صدام دستام میلرزید صورتم قرمز شد) جلسه رو خراب کردم. تصور کن بین ۵۰/۶۰ نفر.الانم دوباره با همونا جلسه دارم میترسم دوباره خراب کنم شاید باورت نشه ۶ ماهه استرس دارم این روز رو دارم ضربان قلبمم رفت رو هزار طوری ک عرق میکردمو قلبم میخواست از لباسم بزنه بیرون

صلوات 
جلسه دارم .دفعه ی پیش بین۵۰ نفر بخاطره استرس(صدام دستام میلرزید صورتم قرمز شد) جلسه رو خراب کرد ...

ببین دقیقا مثل قبلنای من هستی......برو دکتر برات آلپرازولام بنویسه و پرو پرانول.......نیم ساعت یا یک ساعت قبلش یه آلپرازولام یک بخور با یه پروپرانول ۱۰.....اوکی میشی......

👫👰👨👪🌄

یه بار که استفاده کردی دیگه دستت میاد ...... همیشه آماده تو کیفت داشته باش مواقع لزوم استفاده کن هیچ اشکالی نداره من الان دوساله تو محیط کارم استفاده میکنم از شر استرس راحت شدم......برام پیش اومده دوهفته مرخصی بودم اصلا استفاده نکردم.....

👫👰👨👪🌄
2706