2737
2734
عنوان

با این دندونای کج وکوله چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4410 بازدید | 39 پست
عزیزم هر دندونی رو برای مرتب شدن نمیشه لمینیت کرد.بعصی دندونا تنها راهشون ارتودنسیه.منم ارتودنسی کرد ...

عزیزم میشه بگی هزینش تقریبا چقدر شد؟ 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
لمینت چطوره؟

گوگل بزن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم میشه بگی هزینش تقریبا چقدر شد؟ 

برای من ۹و۵۰۰

البته هزینه های کنارم دارم.مسواکش ۵۰تومنه.برس بین دندونیش ۸۰ تومنه.اگر دندون کشیده داشته باشی ک خب هزینه اونم هست.

ولی این قیمت ارتودنسی ک گفتم مال قبل عیده.بعد عید گرون میکنن.نمیدونم الان چقد شده.معمولا ی تومن میره بالا.

ولی قسطی حساب میکنن.من ۳ تومن اول دادم بقیشو ماهی ۳۰۰ میدم

برای من ۹و۵۰۰ البته هزینه های کنارم دارم.مسواکش ۵۰تومنه.برس بین دندونیش ۸۰ تومنه.اگر دندون کشیده دا ...

اوووف چقدر زیاد 😞😞داداشم نیاز به ارتو داره به نظر شما چه سنی مناسبه؟؟

مرسی از راهنماییت عزیزم 😘

2728
برای من ۹و۵۰۰ البته هزینه های کنارم دارم.مسواکش ۵۰تومنه.برس بین دندونیش ۸۰ تومنه.اگر دندون کشیده دا ...

عزیزم تهران کلینیک چمران دو فک ثابت رو برا من حساب کرد شد 5720, 2 تومن پیش قسط بقیش ماهی 200

جولیا78 عاشقتم 😍😚
اوووف چقدر زیاد 😞😞داداشم نیاز به ارتو داره به نظر شما چه سنی مناسبه؟؟ مرسی از راهنماییت عزیزم 😘

تو همه سنی میشه.لثه ک سالم باشه سن مهم نیست.ولی هر چ زودتر باشه بهتر و راحتتره.باید ب مراقبتش خیلی حواستون باشه چون احتمال پوسیدگی رو زیاد میکنه ارتودنسی

خواهش میکنم عزیزم

عزیزم تهران کلینیک چمران دو فک ثابت رو برا من حساب کرد شد 5720, 2 تومن پیش قسط بقیش ماهی 200

میشه آدرسشو بدید؟؟ شما کی انجام دادید؟

تو همه سنی میشه.لثه ک سالم باشه سن مهم نیست.ولی هر چ زودتر باشه بهتر و راحتتره.باید ب مراقبتش خیلی ح ...

۱۴ سالشه میگم شاید زود باشه چون هنوز کامل رشد نکرده .

2738

آره خب قیمتا متفاوته.اینجاام دکتری هست ک با ۵تومن انجام میده ولی من کاراشو ک دیدم خوشم نیومد.

۱۴ سالشه میگم شاید زود باشه چون هنوز کامل رشد نکرده .

ن زود نیست.اتفاقا منم همون سن رفتم ولی چون جراحی فک لازم داشتم دیگه انجام ندادم سنم ک رفت بالا رشدش کامل شد گفت بدون جراحی ام میشه

ن زود نیست.اتفاقا منم همون سن رفتم ولی چون جراحی فک لازم داشتم دیگه انجام ندادم سنم ک رفت بالا رشدش ...

مرسی عزیزم 😘❤❤❤

میشه آدرسشو بدید؟؟ شما کی انجام دادید؟

اره گلم صبر کن تا بفرستم من هنوز انجام ندادم فقد یه هفته پیش رفتم پرونده تشکیل دادمو پیش قسط دادم نوبت دادن بهم برا آخر اردیبهشت

جولیا78 عاشقتم 😍😚
آره خب قیمتا متفاوته.اینجاام دکتری هست ک با ۵تومن انجام میده ولی من کاراشو ک دیدم خوشم نیومد.

این دکتر مطمئنه آشنا بهم معرفی کرده کارای مریضاش رو هم دیدم

جولیا78 عاشقتم 😍😚
اتوبان بابایی بسمت شرق بین صیاد و امام علی   کنار گذر شهرک شهید رجایی کلینیک تخصصی دندانپزشکی ...

مرسی گلم‌لطف کردی ❤❤😘😘

2706