2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن در 21ماهگی؟؟؟؟

153 بازدید | 22 پست

سلام،مامانیه عزیز میخواستم بهم راهکار بدین چطور پسرمو از پوشک بگیرم که بهش فشار نیاد؟و آیا زود نیست واسه اینکار؟؟

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا؟؟؟

زوده. من دخترم رو از دوسال و هشت ماه گرفتم.به یک هفته یاد گرفت. 

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2738

بستگی به بچت داره منو و۳ تا از دوستام دقیقا ۲۲ ماهگی گرفتیم خیلی راحت  بود کلا ۱۰ روز تا ۲ هفته سختیش بود.

اینجوریه که اول باید باهاش حرف بزنی یه مدت باید خودتون که میرید دستشویی به اونم بگید ببین مثلا من رقتم اونجا جیش کردم 😄  بعد دیگه پوشکشو باز کن بهتره از شورت آموزشی روزای اول استفاده کنی واسه اینکه خودت کلافه نشی .  دو سه روز اولم شاید روزی ۲   ۳ بار جیش کنه بعد منتظر گفتن اون نباش خودت باید دم به دقیقه ببریش تا عادت کنه

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍

بچه های منم ۲۲ ماهگی  از پوشک گرفتم 

و اینکه  وقتی شروع کردی منتظر نشی اون بگه 

باشعر و  بازی  هر ربع ساعت خودت ببریش

تا کم کم  عادت کنه

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
بچه های منم ۲۲ ماهگی  از پوشک گرفتم  و اینکه  وقتی شروع کردی منتظر نشی اون بگه  ...

امروز شروع کردم هرچی میبرم دستشویی اصلا جیش نمیکنه تا 3ساعت خودش و میگیره بعدش جیش میکنه تو شلوارش

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
2706