2726
عنوان

بوتاکس

187 بازدید | 14 پست

سلام دوستان چند وقت پیش که دوستم میخاست بوتاکس کنه گفتم تحربیات نینیسایت را بخون، خوند و یکی به اسم آفرینش تنها کسی بود که احتمالا چون سواد و اگاهی نداشت فقط منفی نوشته بود، اما تجربه دوستمو خواستم بگم شاید بکارتون بیاد

دوستم پیشونی و چشمشو بوتاکس کرد فوق العاده عالی شده، چروکا که صفر شد وقتی میخنده کاملا طبیعیه و جالبه چهرش خیلی مظلوم شده، بار دومشم همین چند روز پیش رفت تمدید کرد، بوتاکس ایرانی مصپورتم زده بود، خلاقه اینکه برین پیش دکتر خوب و اصلا نترسین مطمئنم از نتیجش کیف میکنین😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم از بوتاکس برای بالا بردن ابرو هم استفاده میشه؟

اره ابروهاشو بالا برد گوشه ابروهاش بیشتر بالا رفت چشماش و حالت ابروهاش خیلی ناز شده قسمتی که به بینی نزدیکه در حد چند میلیمتر بالا رفته

عزیزم از بوتاکس برای بالا بردن ابرو هم استفاده میشه؟

بله. 

ولی استفاده نکنید ترجیحا. چون بعضی وقتها بیشتر فتادگی پلک میده.

من هر وقت میرم میگم ابروهامو بالا نبره

بله.  ولی استفاده نکنید ترجیحا. چون بعضی وقتها بیشتر فتادگی پلک میده. من هر وقت میرم میگم ابر ...

من تا حالا انجام ندادم اما پلکای خودم یکم افتادگی داره بدم میاد

من تا حالا انجام ندادم اما پلکای خودم یکم افتادگی داره بدم میاد

افتاوگی پلک فقط زمانی هست که واحدهای تزریقی بالا باشه و پیش غیر متخصص باشین که به عضلات جانبی حرکت کنه اگه نه باعث بالا رفتن پلک میشه

بله.  ولی استفاده نکنید ترجیحا. چون بعضی وقتها بیشتر فتادگی پلک میده. من هر وقت میرم میگم ابر ...

متخصص همچین نظری نداشت و من از نتیجه دوستم و چند تا از همکارام که برای بالا بردن ابرو بوتاکس کردن کاملا خوشم اومد عالی بود

2706