2703
2553
عنوان

همه دوستام ازدواج کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 7391 بازدید | 65 پست
٢٢ ولي منم ادمم 😔دلم ميخواذ يكي بياد ك دوسم داشته باشع  همه دوستام با كسي ازدواج كردن ك پسره ...

خب وقت داری که

تو جامعه باش و بایه سری خط قرمز واسه خودت دوست پسرهم ردنکن حداقل دوست بشو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خب وقت داری که تو جامعه باش و بایه سری خط قرمز واسه خودت دوست پسرهم ردنکن حداقل دوست بشو 

اهل دوست پسر بازي نيستم

وإنقاذ هم جالب نيستم ك كسي بخواد باهم دوست شه😔

اهل دوست پسر بازي نيستم وإنقاذ هم جالب نيستم ك كسي بخواد باهم دوست شه😔

عههه نگو عزيزم هركسي خوشگلياي خودشو داره ، مطمعن باش هرموقع قسمتت باشه ازدواج ميكني عزيزدلم

اهل دوست پسر بازي نيستم وإنقاذ هم جالب نيستم ك كسي بخواد باهم دوست شه😔

منم مثل تو بودم الان ۲۹ سالمه و پشیمونم ک چرا دوستی ها رد کردم. این روزها خیلی خاستگارا و عشق ها توی دوستی هاست.دوست بشو عیب نداره ولی خط قرمزات داشته باش.اعتماد به نفس داشته باش.عشق و عاشقی و ازدواج به قیافه نیست.یه قیافه های واقعا مشکل دار دیدم ک چ افرادی بالایی خواستگارشونند

2714
مرسي ازت با حرفات اروم شدم👍🏻من خيلي بدشانسم😔زشتم هستم😔

چيزي به نام شانس وجود نداره همش شرايطي هست كه يا خدا برامون صلاح ميدونه يا خودمون براي خودمون فراهم ميكنيم .

زشتي هم وجود نداره خدا رو شكر الان خانمها شرايطي دارن ميتونن چهره رو از اين رو به اون رو كنن .

من يك دوست داشتم دور بالاي چشماش گود و كمي كبود بود هميشه ميگفت آخه اين چه ويژگي هست كه من دارم هيچ كاري هم از دستم برنمياد .

سالها بعد كه ازدواج كرد همسرش بهش گفته بود چه جالب تو انگار هميشه سايه خدادادي بالاي چشمت داري .

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
دیگه ازدواج از مد افتاده.همین الان تو چراغ قرمز ی ۲۰۶بغل دستم بود ۳تاپسر ی دختر.دختره میگفت بریم یکی ...

خوب ماتویه شهرکوچیکیم شایداگه منم تویه شهربزرگ بودم که‌کسی کسی رونمیشناسه اصلابهش فکرنمیکردم

منم 23.مثل استارتر،خاستگار میادو هی نمیشه.

با یکی ،بارعایت مرزها،دوستیم بقصدازدواج.ولی نمیدونم چرا زیاد ب دلم نمیشینه.همش منتظرم یکی خوب بیاد خاستگاری،اما هی ک میبینم نمیشه،باز ب همون دوستیم ادامه میدم ک زاپاس داشته باشمش

٢٢ ولي منم ادمم 😔دلم ميخواذ يكي بياد ك دوسم داشته باشع  همه دوستام با كسي ازدواج كردن ك پسره ...

خیلی به این یه تنه وایسادناوعشق وعاشقی هانگاه نکن خیلی وقت هاحقیقت باچیزی که تومیبینی فرق میکنه

انسانم آرزوست .....
دیگه ازدواج از مد افتاده.همین الان تو چراغ قرمز ی ۲۰۶بغل دستم بود ۳تاپسر ی دختر.دختره میگفت بریم یکی ...

😑😑😑عشقم ازدواج ازمدنیافتاده ایشون هرزه تشریف داشتن وازابتدای تاریخ تابه حال درعرصه گیتی موجودبودن

انسانم آرزوست .....
2706