2733
2734
عنوان

همه دوستام ازدواج کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 65 پست

من زود ازدواج کردم والانم جداشدم میدونی گلم میخام اینو بهت برسونم که تو ازهیچکس عقب نیستی یکی ازدواج میکنه ودیربچه دارمیشه یکی دیرازدواج میکنه و به همه چیم میرسه ب هرحال زمان کارامون باهمدیگه فرق داره فقط وتو یامن ازهیچکس عقب نیستیم اینو بخودت بفهمون ودرک کن ازته دل  ک تو برای حال خوب به شوهرنیازنداری به تلاش و زندگی خوبی ک میتونی بسازی نیازداری لطفا ازتو وهمه کسانی ک تواین تاپیکن عاجزانه میخام کتاب اشتباهات یک زن روبخونیدحتما بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من واقعا به این نتیجه رسیدم آدم دیر ازدواج بکنه ولی ازدواج خوب داشته باشه.منم مثل تو همه دوستان ازدواج کردن همه هم تو سن پایین قبل ۲۳ سال ولی اصلا حسرت نمیخورن آدم یه وقتایی خب حوس میکنه طبیعیه ولی سری سعی میکنم عقلانی نگاه کنم به قضیه همی چیز از دور قشنگه اکثر متاهل به مجردا حسودی میکنن میگن خوش به حالشون همه ی مجردا هم میگن خوش به حال متاهل ها.پس نتیجه میگیریم همیشه از وضعیت فعلیت راضی باشژ

2728
منم اکثر دوستام ازدواج کردن اول برام مهم بود ولی الان نه . هرکسی یه موقع و زمانی داره نگران نباش اصل ...

همکارم تو ۳۵ سالگی ی ازدواجی کرده اتفاقا نیمه شعبان عروسیش بود، پسره فوق العاده س، مودب متین محجوب خانواده دار، بنظر من کیفیت تو ازدواج از کمیت خیلی خیلی مهمتره

منم تا الان هيچ خواستگاري نداشتم هچكسم منو نخواست😔همه دوستام ازدواج كردن ارنم با كسي پسره عاشقشون ب ...

حالا منکه هرروزخاستگاردارم خوبه؟؟

یكی باشه ولی خوب باشه مهم همونه

2738
منم تا الان هيچ خواستگاري نداشتم هچكسم منو نخواست😔همه دوستام ازدواج كردن ارنم با كسي پسره عاشقشون ب ...

نااميد شيطانه 

خانمي مشكل ما اينه كه به خدا توكل ميكنيم ولي اعتماد نه ! من با اينكه هم چهره ام هم شرايط خانوادگيم از دوستانم بالاتر بود اما هيچوقت خواستگار جدي نداشتم .ديگه فاميل تعجب ميكردن چرا من مجردم .اما هميشه ميگفتم خدايا در اين مورد كه اقدامي ازم برنمياد فقط به تو توكل ميكنم و اميد فراوان دارم صلاح زندگي منو سر راهم بذار.در بدترين شرايط هم نااميد نشدم .بالاخره در ٢٩ سالگي خدا پسري همه چيز تمام از اخلاق و ظاهر و باطن و اعتقادات سر راهم گذاشت 

الان نه ماهه عروسي كرديم .دوستانم هر كدوم يك يا دو بچه  دارن ولي به ازدواج من غبطه ميخورن . خانمي لطفا در توكلت به خدا اعتماد و اميد داشته باش ☘️☘️🌺🌺☘️☘️

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706