1147
1226
عنوان

همه دوستام ازدواج کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 65 پست
حالا منکه هرروزخاستگاردارم خوبه؟؟ یكی باشه ولی خوب باشه مهم همونه

حتما مشکل پسندی 

۹۵ درصد دخترا فک میکنن زشتن با اینکه خوشگلن و ۹۵ درصده پسرام فک میکنن خوشگلن در حالیکه ....صلوات بفرستید😁

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

منم تا الان هيچ خواستگاري نداشتم هچكسم منو نخواست😔همه دوستام ازدواج كردن ارنم با كسي پسره عاشقشون ب ...

نااميد شيطانه 

خانمي مشكل ما اينه كه به خدا توكل ميكنيم ولي اعتماد نه ! من با اينكه هم چهره ام هم شرايط خانوادگيم از دوستانم بالاتر بود اما هيچوقت خواستگار جدي نداشتم .ديگه فاميل تعجب ميكردن چرا من مجردم .اما هميشه ميگفتم خدايا در اين مورد كه اقدامي ازم برنمياد فقط به تو توكل ميكنم و اميد فراوان دارم صلاح زندگي منو سر راهم بذار.در بدترين شرايط هم نااميد نشدم .بالاخره در ٢٩ سالگي خدا پسري همه چيز تمام از اخلاق و ظاهر و باطن و اعتقادات سر راهم گذاشت 

الان نه ماهه عروسي كرديم .دوستانم هر كدوم يك يا دو بچه  دارن ولي به ازدواج من غبطه ميخورن . خانمي لطفا در توكلت به خدا اعتماد و اميد داشته باش ☘️☘️🌺🌺☘️☘️

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از همه نشدن ها بزرگتر است به او اعتماد كنيم.
1156
٢٢ ولي منم ادمم 😔دلم ميخواذ يكي بياد ك دوسم داشته باشع  همه دوستام با كسي ازدواج كردن ك پسره ...

خب وقت داری که

تو جامعه باش و بایه سری خط قرمز واسه خودت دوست پسرهم ردنکن حداقل دوست بشو 

خب وقت داری که تو جامعه باش و بایه سری خط قرمز واسه خودت دوست پسرهم ردنکن حداقل دوست بشو 

اهل دوست پسر بازي نيستم

وإنقاذ هم جالب نيستم ك كسي بخواد باهم دوست شه😔

1213
اهل دوست پسر بازي نيستم وإنقاذ هم جالب نيستم ك كسي بخواد باهم دوست شه😔

عههه نگو عزيزم هركسي خوشگلياي خودشو داره ، مطمعن باش هرموقع قسمتت باشه ازدواج ميكني عزيزدلم

اهل دوست پسر بازي نيستم وإنقاذ هم جالب نيستم ك كسي بخواد باهم دوست شه😔

منم مثل تو بودم الان ۲۹ سالمه و پشیمونم ک چرا دوستی ها رد کردم. این روزها خیلی خاستگارا و عشق ها توی دوستی هاست.دوست بشو عیب نداره ولی خط قرمزات داشته باش.اعتماد به نفس داشته باش.عشق و عاشقی و ازدواج به قیافه نیست.یه قیافه های واقعا مشکل دار دیدم ک چ افرادی بالایی خواستگارشونند

مرسي ازت با حرفات اروم شدم👍🏻من خيلي بدشانسم😔زشتم هستم😔

چيزي به نام شانس وجود نداره همش شرايطي هست كه يا خدا برامون صلاح ميدونه يا خودمون براي خودمون فراهم ميكنيم .

زشتي هم وجود نداره خدا رو شكر الان خانمها شرايطي دارن ميتونن چهره رو از اين رو به اون رو كنن .

من يك دوست داشتم دور بالاي چشماش گود و كمي كبود بود هميشه ميگفت آخه اين چه ويژگي هست كه من دارم هيچ كاري هم از دستم برنمياد .

سالها بعد كه ازدواج كرد همسرش بهش گفته بود چه جالب تو انگار هميشه سايه خدادادي بالاي چشمت داري .

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از همه نشدن ها بزرگتر است به او اعتماد كنيم.
دیگه ازدواج از مد افتاده.همین الان تو چراغ قرمز ی ۲۰۶بغل دستم بود ۳تاپسر ی دختر.دختره میگفت بریم یکی ...

خوب ماتویه شهرکوچیکیم شایداگه منم تویه شهربزرگ بودم که‌کسی کسی رونمیشناسه اصلابهش فکرنمیکردم

1167

منم 23.مثل استارتر،خاستگار میادو هی نمیشه.

با یکی ،بارعایت مرزها،دوستیم بقصدازدواج.ولی نمیدونم چرا زیاد ب دلم نمیشینه.همش منتظرم یکی خوب بیاد خاستگاری،اما هی ک میبینم نمیشه،باز ب همون دوستیم ادامه میدم ک زاپاس داشته باشمش

٢٢ ولي منم ادمم 😔دلم ميخواذ يكي بياد ك دوسم داشته باشع  همه دوستام با كسي ازدواج كردن ك پسره ...

خیلی به این یه تنه وایسادناوعشق وعاشقی هانگاه نکن خیلی وقت هاحقیقت باچیزی که تومیبینی فرق میکنه

یه سری یه جوری میگن نظرشخصیمه ریپلای نکن انگارسایت وخریدن بایدبگم عزیزم اگه میخوای ریپلای نشی نظرشخصیتوواسه خودت نگه دارنه اینکه تویه فضای عمومی برای دیگران فریادش بزنی و انتظارعکس العمل وجواب نداشته باشی،دیکتاتوریم حدی داره والا😏
دیگه ازدواج از مد افتاده.همین الان تو چراغ قرمز ی ۲۰۶بغل دستم بود ۳تاپسر ی دختر.دختره میگفت بریم یکی ...

😑😑😑عشقم ازدواج ازمدنیافتاده ایشون هرزه تشریف داشتن وازابتدای تاریخ تابه حال درعرصه گیتی موجودبودن

یه سری یه جوری میگن نظرشخصیمه ریپلای نکن انگارسایت وخریدن بایدبگم عزیزم اگه میخوای ریپلای نشی نظرشخصیتوواسه خودت نگه دارنه اینکه تویه فضای عمومی برای دیگران فریادش بزنی و انتظارعکس العمل وجواب نداشته باشی،دیکتاتوریم حدی داره والا😏
1241