1147
1226
عنوان

همه دوستام ازدواج کردن

720 بازدید | 65 پست

من اصلا برا ازدواج هول نبودم ولی الان چندوقته واقعانگران شدم آخه همه ی دوستام ازدواج کردن خیلی هاشونم بچه دارن منم خیلی خاستگارداشتم ودارم ولی یااونقدرداغون بودن که قبول نکردم یا اگه من پسندیدم نشده دیگه خسته شدم ازبس بیهوده برامردم چایی آوردم وجلوشون خم وراست شدم دیگه وقتی میخادبرام خاستگاربیادهیچ امیدی ندارم چون میدونم نمیشه خسته شدم یعنی میشه کسی بیادخاستگاریم که بشه؟؟یعنی منم ازدواج میکنم بالاخره؟؟😕😕خسته شدم به قرآن

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

خدایا 

یه بخت مناسب  ، قسمت همه مجردها کن ک  در کنار همسر خوش اخلاق و چشم و دل پاک شون ؛ خوشبخت شن

با تشکر 🙃🙃

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
همه برن تو چاه توعم باید بری

ب قول یه دوستی 

ازدواجم شیرینیه خودشو داره😁

۹۵ درصد دخترا فک میکنن زشتن با اینکه خوشگلن و ۹۵ درصده پسرام فک میکنن خوشگلن در حالیکه ....صلوات بفرستید😁
1233

قسمت آدم هرچی باشه همون میسه عزیزم

منتظر ازدواج نباش دعا کن ی بخت خوب نصیبت بشه ان شاءا....

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین
1167
1220