2726

سلام خانوما☺

من دیروز رفتم سونو گفت 36 هفته و 4 روزمه و وزن بچه 2/5 کیلوعه و هم خودش هم جفتش رسیده و مشکلی نداره

حالا چندتا سوال دارم

توی زایمان طبیعی که خود بچه یخورده کمک میکنه واسه به دنیا اومدنش اگه وزن بچه کم باشه زایمان طولانی و سخت میشه ؟ یا برعکس هرچی وزن بچه کم باشه بچه راحت تر لیز میخوره میاد بیرون ؟

آیا وزنی که سونو میگه درسته ؟ ممکنه کمتر یا بیشتر باشه ؟

اگه باید که بیشتر بشه وزنش چکار کنم ؟

دلستر و بستی و اینا هم نمیخوام بخورم ک بچه فقط پفکی و چاق کاذب باشه

پیشاپیش ممنون از جواباتون😘

دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری ز اولاد زهرا(س) نیرزد و این زندگانی فانی خوشی های امروز و اینجا به افسوس بسیار فردا نیرزد

دوستان میگن شیرخشک لیدی میل

کباب

ابگوشت

کله پاچه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

من دوتا زایمان داشتم یکی ۳۳۰۰

یکی ۴ بود روند زایمان تو دومی کمتر بود اولی بیشتر

اما تو خروج بچه اولی رو نفهمیدم خیلی ولی دومی داغون شدم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کمتر باشه بهتره

به خوش زا بودن خودتم هست

لپبیا چیتی و لوبیا چشم بلبلی بخور وزن میگیره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
استارتر عزیز ، من و شما ظاهرا تاریخ زایمانمون یکیه  بیا یه کن درد دل کنیم 😭😭😭 شما هم عین م ...

عزززیزم☺

نه هیچ دردی ندارم شما ماه درد داری ؟

دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری ز اولاد زهرا(س) نیرزد و این زندگانی فانی خوشی های امروز و اینجا به افسوس بسیار فردا نیرزد
من پسرم ۱۳۰۰ بود وزنش ولی به سختی اومد بیچاره شدم 🤦‍♀️

مطمئنی 1300 ؟؟؟؟😐

نارس بود ؟ 

هفته چند دنیا اومد ؟

مطمئنی 1300 ؟؟؟؟😐 نارس بود ؟  هفته چند دنیا اومد ؟

اره مطمئنم😂 ۳۰ هفته دنیا اومد کیسه ابم پاره شد ۱۲ ساعت طول کشید زایمان در انتها با یه بچه ی یه کیلویی ۱۰ تام بخیه خوردم😂😂😂

پسرم دنیامه❤❤❤❤
عزززیزم☺ نه هیچ دردی ندارم شما ماه درد داری ؟

خوشبحالت. من زانو درد و کمردرد شدید ، سوزش ، انقباض دارم . کلی هم جوش ریز زدم . همه اینا تو این ماه آخر برام پیش اومده. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
اره مطمئنم😂 ۳۰ هفته دنیا اومد کیسه ابم پاره شد ۱۲ ساعت طول کشید زایمان در انتها با یه بچه ی یه کیلو ...

عزیزم..... 😊😂

1300 خیلی کوچولوعه که !!! 

یا خدا من ک 2500 هست چی میشم پس !!؟؟😝

اره مطمئنم😂 ۳۰ هفته دنیا اومد کیسه ابم پاره شد ۱۲ ساعت طول کشید زایمان در انتها با یه بچه ی یه کیلو ...

چقدر اذیت شدید..من هم دخترم هفته ۲۸ به دنیا اومد با وزن ۱۲۵۰ گرم. ولی کلا زایمانم ۱۰ دقیقه طول کشید. بدون بخیه و درد زیاد...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706