2733
2734

کرم  دور چشم بزن .کرمی که خط و چروک رو بگیره .الان ابی رنگ کردی  مشخص نیست چه نوع خطی هست ممکنه  خط طبیعی پوست زیر چشم باشه . کرم ابرسانی استفاده کن اگر برطرف شد  مربوط  به خشکی پوستته . اما بنظرم  این خط طبیعی پوستت باشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه  منم دوسه سال پیش مشکلم بود تا الان حل نشده هرچقد تنظیم کردم خوابمو متاسفانه

وای نگوو😔من فقط زیر یدونه چشمم هس اون یکی هم هس اما معلوم نیس..خوابمو درست کنم بدتر نشم خدای من

جان عزیزت لایک نکن  
کرم  دور چشم بزن .کرمی که خط و چروک رو بگیره .الان ابی رنگ کردی  مشخص نیست چه نوع خطی هست ...

طبیعی فکرنکنم باشه اخه قبلا اینجور نبود ..الانم فقط زیر یدونه از چشام بیشترشده اون یکی هس ولی معلوم نیس 

جان عزیزت لایک نکن  
2728
مختلطه..اما بخاطر لک های جوشم دارم صابون واینا استفاده میکنم یک دو هفته ای..نمیدونم یعنی میتونه ازاو ...

لطفا اصلا از صابون اونم خود سرانه استفاده نکن

صابون پوست رو خشک می کنه و پوست خشک احتمال چین و چروکش بسیار زیاده

لطفا اصلا از صابون اونم خود سرانه استفاده نکن صابون پوست رو خشک می کنه و پوست خشک احتمال چین و چروک ...

خب پس بریم حموم به پوستمون چی بزنیم من پوستم خیلی چربه میرم حموم صابون میزنم

موندنی با لگد نمیره،رفتنی با خواهش نمیمونه...
2738
منم میگم گودی زیره چشمه باید چاق شی درست شه بچه فامیلمون تا لاغر میشه چشمش گود میفته چاق میشه درست م ...

اره کمبود وزن دارم نمیدونم چکارکنم😑از خوردن پودر واینا خستم شد

جان عزیزت لایک نکن  
اين گودي دور چشم هست حلقه هست در واقع وگرنه روي پوستت خط نمي افته از دور ي خط هست

توعکس دیدید که گود نیس..فقط ی خطه که فرو رفته داره دیونم میکنه😑

جان عزیزت لایک نکن  
توعکس دیدید که گود نیس..فقط ی خطه که فرو رفته داره دیونم میکنه😑

منم همينجورم

ميدونم چي ميگي

اين ديگه همينه بيخيال

ب مرور سنت بيشتر ميشه خطهاي بيشتري ايجاد ميشه برا هر كدومش بخاي غصه بخوري ديوونه بشي ك نميشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
خب پس بریم حموم به پوستمون چی بزنیم من پوستم خیلی چربه میرم حموم صابون میزنم

ببین عزیزم بهتره از ژل های شستشو استفاده کنی

یا شامپو بدنهایی که قابلیت شستن پوست صورت رو داره

یا اگه هیچ کدوم رو نداشتی از شامپو بچه استفاده کنی

ولی خوبی پوست چرب اینه که دیرتر پیر میشه

حتما به مراکزی که کار پوست انجام میدن برای پاکسازی برو (البته جای معتبر)

ببین عزیزم بهتره از ژل های شستشو استفاده کنی یا شامپو بدنهایی که قابلیت شستن پوست صورت رو داره یا ...

اها مرسی از راهنمایی برا پاکسازی اخه میترسم جوش بزنم یکی رفته بود گفته بود صورتم پره جوش شده

موندنی با لگد نمیره،رفتنی با خواهش نمیمونه...
اها مرسی از راهنمایی برا پاکسازی اخه میترسم جوش بزنم یکی رفته بود گفته بود صورتم پره جوش شده

خواهش می کنم

اول از همه اینکه حتما جای معتبر برید

و دوم اینکه اگه می بینید بعد از پاکسازی جوش می ریزید طبیعیه باکتری های زیر پوستتون واسه خارج شدن تبدیل به جوش میشن و بعد از یه مدت و چند بار پاکسازی پوستتون نرمال و بدون جوش میشه

2706