1232
1226
عنوان

زرشک پلو با عشق + عکس

869 بازدید | 53 پست

شما نظرتونو راجب برنج قالبی بگید تا من شام خوشگلم بخورم و برگردم 😍😘

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

نوش جانتون خیلی زیباست

خدا آن است : که نهنگ راروزانه 33تن گوشت میدهدپس مابرای یک لقمه نان چرااینقدرپریشان باشیم ؟؟؟؟؟؟؟فقط ازخدابخواه میدهد به خوشی وبه هیچ کسی ذکراین را هم نمیکند                                                                   قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

نوش جان 

متاسفانه باردارم و از زرشک پلو با مرغ متنفرم😫😫😫

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
1156

همه چیز عالیه ب اون ظرفه که برا اب مرغ نیستش

اگه مخالف کامنت منی ریپلای نکن تا نشورمت من اصلا بها نمیدم بهت عقده های زندگیتو سر من خالی کنی پس  ساکت رد شو برو من خودمم بی اعصاب ترینم
1213

عالیه عزیزم کوپ خودمی تو تزیین غذا وصد البته خوشمزگیش ولی هیچ جا مهمون نبودم که طرف هم انقد اسپزیش هم تزیین غذای خوب باشه ولی خودم مهمون میاد سنگ تموم میزارم

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من
1167
وای من از کباب کوبیده متنفر بودم تا دو سالگی دخترمم نتونستم بخورم

کلا از اکثر غذاها بدم میاد فقط آش رو خوب میخورم با قرمه سبزی

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ظرف اب مرغتون خیلی نازه

خدا آن است : که نهنگ راروزانه 33تن گوشت میدهدپس مابرای یک لقمه نان چرااینقدرپریشان باشیم ؟؟؟؟؟؟؟فقط ازخدابخواه میدهد به خوشی وبه هیچ کسی ذکراین را هم نمیکند                                                                   قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1241