2726
عنوان

کادو تولد

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخوام واسه شوهرم بگیرم ۲۷سالشه قبلا تفنگ و تخته نرد از اون کار شده ها گرفتم البته این بار نمیتونم اون همه هزینه کنم!

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
2728
شغلش؟؟  زیاد قرتی مرتی نیست😁😁

آره مثلا اگه اهل حساب کتاب

ی خودکار یا خودنویس بگیر

کمربند

کراوات

کلاه آفتابگیر (البته نمیدونم ۵۰ تومن بتونی پیدا کنی یا نه شاید تو آف بتونی)(

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

قرص زینک پلاس بخر یک جعبه با یک جعبه ب کمپلکس 

پرانرژی تر میشه میاد خواستگاریت ازدواج میکنید ایشالا بسلامتی بعد میایی اینجا تاپیک میزنی میگی واسه شوهرم چه کادو تولدی بخرم ایشالاااااا😉

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه
چرا پولاتو میریزی دور  بزار برا همسرت کادو بخر کسی ک حضورش تو زندگیت تثبیت شده باشه

عزیزم مرداد عقد میکنیم😕😕

چ حرفا میزنیدا

عجب حلوای قندی تو😍😍😍😍😍😍😍
چی مثلاا

تیشرت بگیر

اگه گوشیش به رم نیاز داره بگیر 😁

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

منم راهنمایی کنید

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
2706