2726
عنوان

😕نفهمیدم چی شد

167 بازدید | 12 پست

سلام ، من هفته نهم بارداریم 

ولی به صورت ناخواسته بود یعنی اصلااااا نمیخواستم ولی خوب وقتی داده خدا نگهش داشتم 

اما مشکل اینجاس که من سیگاری هستم 

خیلی کمش کردم اما نمیتونم بزارم کنار 

میخوام بدونم کسی هست تو دورانه باداری سیگاری بوده و از نوزادش و سلامتش بگه بهم؟ 

مشکل تنفسی پیدا میکنه بچه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم نبودم

ولی برای زایمان خواهرم ک رفتیم بیمارستان 

اتاق روبرویی سیگاری بود

پرستار گفت بچش مشکل پیدا کرده

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
2728

سلام دوست من بهتره كم كم بزاريش كنار من متاهلم ولي فرزند ندارم.خود مامان من سر هفت تا بچه ش قليون مي كشيد ولي الحمدالله ظاهرا سالميم 😬ولي خب كلا دخانيات برا بارداري بي تاثير هم نيست رو  مغز بچه و چهره ...

تكرار نميشوي💞

عزیزم مشکل لب شکری نوزاد یه دلیلش  از سیگاری بودنه مادره ها 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
خیلی دلم میخواد نمیتونم . به قدری عصبی میشم که میگم ضرر این بیشتر از سیگاره واسش

میفهمم.

برو پیش مشاور

برو کلاس ترک اعتیاد

شاید حتی به آرام بخش احتیاج پیدا کنی.

اینا همش باید زیر نظر پزشک باشه.

زندایی من معتاد بود اما تا فهمید حاملست بخاطر بچش ترک کرد

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
خدا وکیلی سیگار و قلیون چیچی داره که میکشین!؟😕😕😕😕😕

چه میدونم لعنتی به قدری عصبی میشم ربتم نیکوتین ۱ گرفتم روزی شاید ۵ نخ رو میکشم قبلا یه پاکت بود 

ولی خوب اصلا آماگی حاملگی نداشتم 

وای مادر 😥😥😥😥😥😖😖😖

بله یه سرچ کن تو نت ببین 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا