2737
2734
عنوان

هرکی خودش تک فرزند بوده لطفا بیاین نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 53 پست
من تصمیم گرفتم یه بچه فقط بیارم ولی میخوام بچم که به دنیا اومد رفت و آمدمو با اطرافیانم خیلی بیشتر ک ...

متاسفانه نه توی خانواده خودم بچه هست نه خانواده شوهرم 

با اینهمه مهر و مهربانی  دل میدهدت که خشم رانی؟ (مولانا)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اگه واقعا شرایطشو نداری که براش خواهر یا برادر بیاری سعی کن وقت زیادی رو باهاش بگذرونی به حرفاش توجه کنی باهاش تفریح بری مخصوصا که بچه تون پسر هست و پسرا اکثرا شیطون هستن و نیاز دارن به تخلیه انرژیشون

نمیدانم ، اطلاعی ندارم 
2728
عزیزم چندسالته؟ نبود خواهر و برادر چه تاثیری واست داشته؟ 

من ۱۸ ... تنها بودم ... خیلی جاها حتی الان حسرت خوردم ... ولی اگ باهاش رفیق باشین براش چیزی کم نزارین همه جوره هواش و داشته باشین ... شلوغی و دوستی و اینا تحملش راحت میشه

2738
متاسفانه نه توی خانواده خودم بچه هست نه خانواده شوهرم 

اشتباه میکنی...هرچند منم واسم سخته که بخوام یه بچه دیگه‌رو اندازه پسرم دوست داشته باشم، ولی خب حتما میارم بازم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
عزیز دلم خودت چند سالته

من سی و نه سالمه ده سال نازایی داشتم با هزار زحمت و دارو و دکتر باردار شدم اما دیگه همسرم قبول نکرد واسه بچه دوم بریم پیگیری کنیم 

عزیزم شما هم دیگه بچه نمیخاین؟ 

تحت هیچ شرایطی.

یه بچه بیارم که بچه ی اولم احساس تنهایی نکنه؟بعد همین بچه کلی حسادت میکنه و...انتخاب بین و بدتره برام...

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  

کی گفته تک فرزند احساس تنهایی میکنه ؟؟؟

من واقعا خوشحالم و هرگز 1 لحظه هم حس تنهایی نکردم و بسیار راضی بودم و هستم ...چون در اطرفم میبینم خواهر و برادر یا همش دردسر هست و ابدا به معنای عدم تنهایی نیست بلکه خیلیاشون مشکل افرین هم هستن

یکم بیایید منطقی فکر کنیم تو این شرایط اقتصادی و جامعه امون واقعا آینده ای متصور هستید برای بچه هاتون؟

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
تحت هیچ شرایطی. یه بچه بیارم که بچه ی اولم احساس تنهایی نکنه؟بعد همین بچه کلی حسادت میکنه و...انتخا ...

اصلا نگران احسااس تنهاییش نیستی؟ میگن بچه ها به یه سنی که میرسن دیگه تنهاییشون با مامان بابا پر نمیشه

2706