2703
2553

چی کارکنم پسرم توی زندگی زیاد احساس تنهایی نکنه و با تک فرزندبودنش خوب کنار بیاد

با اینهمه مهر و مهربانی  دل میدهدت که خشم رانی؟ (مولانا)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم تک فرزندم اصلا خوب نیس همیشه تنها چیه اخه

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

مهد کودک و کلاسای مختلف ببرش تا به اندازه ی کافی بازی کنه و سرگرم بشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2714

اتفاقا منم دوس دارم بچم تک فرزند باشه اینطوری هیچ رقیب و شریکی نخواهدداشت و به نظرم خیلی خوبه من خودم همیشه دوس داشتم تک فرزندباشم تا نه مقایسه بشم و نه محبت پدرمادرم نصف بشه

خیلی توو فکرشم شرایطم و سنم جوریه که فک نکنم دیگه بچه دار بشم اما غصه پسرم ولم نمیکنه . 

محیطای دوستی کلاس استخر...منم تک پسرم دارم و تمام جون و زندگیمو براش میذارم 

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
خیلی توو فکرشم شرایطم و سنم جوریه که فک نکنم دیگه بچه دار بشم اما غصه پسرم ولم نمیکنه . 

نه تنها بچت تنهاسنت بچه های,بچت هم از,داشتن عمو یا عمه محروم میکنی پدر,منم تک فرزند,بود,ما هیلی,احساس,تنهایی میکردیم واقعا

من تصمیم گرفتم یه بچه فقط بیارم ولی میخوام بچم که به دنیا اومد رفت و آمدمو با اطرافیانم خیلی بیشتر کنم تا بچم تو محیط شلوغ و پر از آدم بزرگ بشه

خانواده شوهرم پر جمعیت هستن و پر از بچه 

خب اینجوری تک فرزند بودن کمتر احساس میشه

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2706