1232
1226

چی کارکنم پسرم توی زندگی زیاد احساس تنهایی نکنه و با تک فرزندبودنش خوب کنار بیاد

با اینهمه مهر و مهربانی  دل میدهدت که خشم رانی؟ (مولانا)

خب ني ني بيار 

من تا ٨ ماه پيش تك بودم

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داداش عزيزم مرسي كه يهويي و غير منتظره اومدي تو زندگيمون 😍🥳تو باعث شدي زندگي رو يه جور ديگه اي ببينم 🌈و فقط به خاطر تو قوي تر از ديروز بشم 🥰هر روز كه ميگذره اين فاصله كم و كم تر ميشه تا به صفر برسه 🤩🌈به اميد اون روز 🌟🌟ديگه كم مونده كه گر ماي وجودت روشني بخش قلبم بشه ❤️🧡💛💚💙💕💘💖💗💓💞💝💜❤️🧡💚💚💙💙💛💛💚💙💛💚

گل‌پسرت چندسالشه؟ 

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

والبته سعي كن باهاش دوست باشي

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داداش عزيزم مرسي كه يهويي و غير منتظره اومدي تو زندگيمون 😍🥳تو باعث شدي زندگي رو يه جور ديگه اي ببينم 🌈و فقط به خاطر تو قوي تر از ديروز بشم 🥰هر روز كه ميگذره اين فاصله كم و كم تر ميشه تا به صفر برسه 🤩🌈به اميد اون روز 🌟🌟ديگه كم مونده كه گر ماي وجودت روشني بخش قلبم بشه ❤️🧡💛💚💙💕💘💖💗💓💞💝💜❤️🧡💚💚💙💙💛💛💚💙💛💚

منم تک فرزندم اصلا خوب نیس همیشه تنها چیه اخه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو اوج ناامیدی تولحظه های آخر وبعد دوسال انتظار معجزه خودتو نشونم دادی..خدایا مواظب تودلیم باش میدونی چقد دوسش دارم😘

مهد کودک و کلاسای مختلف ببرش تا به اندازه ی کافی بازی کنه و سرگرم بشه

واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

اتفاقا منم دوس دارم بچم تک فرزند باشه اینطوری هیچ رقیب و شریکی نخواهدداشت و به نظرم خیلی خوبه من خودم همیشه دوس داشتم تک فرزندباشم تا نه مقایسه بشم و نه محبت پدرمادرم نصف بشه

خیلی توو فکرشم شرایطم و سنم جوریه که فک نکنم دیگه بچه دار بشم اما غصه پسرم ولم نمیکنه . 

محیطای دوستی کلاس استخر...منم تک پسرم دارم و تمام جون و زندگیمو براش میذارم 

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
8
خیلی توو فکرشم شرایطم و سنم جوریه که فک نکنم دیگه بچه دار بشم اما غصه پسرم ولم نمیکنه . 

نه تنها بچت تنهاسنت بچه های,بچت هم از,داشتن عمو یا عمه محروم میکنی پدر,منم تک فرزند,بود,ما هیلی,احساس,تنهایی میکردیم واقعا

خدایا فقط دلم یه زندگی اروم   وباعشق همسری   میخوادکه دور از همه ی ادم بدا باشه

من تصمیم گرفتم یه بچه فقط بیارم ولی میخوام بچم که به دنیا اومد رفت و آمدمو با اطرافیانم خیلی بیشتر کنم تا بچم تو محیط شلوغ و پر از آدم بزرگ بشه

خانواده شوهرم پر جمعیت هستن و پر از بچه 

خب اینجوری تک فرزند بودن کمتر احساس میشه

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐
1167
من تصمیم گرفتم یه بچه فقط بیارم ولی میخوام بچم که به دنیا اومد رفت و آمدمو با اطرافیانم خیلی بیشتر ک ...

متاسفانه نه توی خانواده خودم بچه هست نه خانواده شوهرم 

با اینهمه مهر و مهربانی  دل میدهدت که خشم رانی؟ (مولانا)

عزیزم اگه واقعا شرایطشو نداری که براش خواهر یا برادر بیاری سعی کن وقت زیادی رو باهاش بگذرونی به حرفاش توجه کنی باهاش تفریح بری مخصوصا که بچه تون پسر هست و پسرا اکثرا شیطون هستن و نیاز دارن به تخلیه انرژیشون

1241