2726
دقیقن درباره همین موضوع هست صحبت من

توضیح دادم خدمتت اگر سوال دیگه یی هم هست درخدمتم بحثتم عالی و به نکته ی خوبی اشاره کردی درست موضوعی که اختلال  کلی دختران و پسران در رابطه با ازدواجشون

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من به شخصه نه 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

اگرچه امروز تعداد گونه ما انقدر زیاد شده که به گونه غالب کره زمین (هرچند نه از نظر تعداد) تبدیل شدیم و مسئله ادامه نسل از اون حالت اضطراری که در آغاز پیدایش گونه مون داشتیم از بین رفته، مغز ما همچنان اون سازوکار و ابزار رو در وجودمون تولید می کنه چون برای تغییر این حصیصه تکاملی زمان خیلی زیادی موردنیازه، تقریبن به همون اندازه که طول کشیده تا سازوکار جذب و عشق در بین موجودات زنده شکل بگیره.

درنتیجه ما هنوز عاشق می شیم و از بی ثمر موندن عشقمون احساس غم و اندوه پیدا می کنیم. با این همه به نظر می رسه که بطور کلی زنان نسبت به این مسئله شکایت بیشتری دارن. 

من فکر می کنم جواب این مسئله رو باید در جایی بیرون از مغز انسان و غرایز جستجو کنیم. و در انسان ها زمانیکه از حیطه غریزه خارج می شیم به محدوده فرهنگ پا می گذاریم، یعنی مجموعه عاداتی که اون ها رو می آموزیم و به وسیله آموزش به نسل بعدمون انتقال می دیم، و اگر نیل بعدی رو مطابق با فرهنگ بار نیاریم، اون عادت از بین می ره چون به وسیله غریزه به مسل بعدی منتقل نشده.

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
طی قرن ها تکامل موجودات زنده، هدف از آمیزش جنسی هرگز چیزی بیشتر از تداوم نسل نبوده.  و مغز ما ب ...

حرفهات علمیه یا افکار خودته؟؟

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
طی قرن ها تکامل موجودات زنده، هدف از آمیزش جنسی هرگز چیزی بیشتر از تداوم نسل نبوده.  و مغز ما ب ...

21سالته و اینقد با تجربه ای....کپی کردی یا حرفای خودته

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
اگرچه امروز تعداد گونه ما انقدر زیاد شده که به گونه غالب کره زمین (هرچند نه از نظر تعداد) تبدیل شدیم ...

😐😐😐😐😐

چی میگی؟؟؟

حرفهات علمیه یا افکار خودته؟؟

علمیه، مرجع رو در انتهای صحبتم معرفی می کنم.

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
ببخشید عزیزم.پیام شما رو ندیدم منم همین سوالو ازش پرسیدم.معذرت

معذرت برای چی عزیزم واقعا حرفهاش عجیبه

البته اقتضای سنش هست

2706