1232
1226

در رابطه با این مسئله، بد نیست بحث کنیم که اصلن چرا دو انسان برای برقراری رابطه عاطفی نسبت به هم کشش پیدا می کنن

جواب دادن به این سوال برای مشکل وابستگی یکی ز طرفین ( حالا چه زن چه مرد) هم می تونه خیلی خیلی راهگشا باشه

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

سلام دوست عزیز در دوران مجردی که به عنوان دوست همدیگرو همراهی میکنن دختر تنها چیزی که بهش فکر میکنه ازدواج  بخاطر رسیدن به نیازاش اما بعد ازدواج پله های خواسته ها و نیازاش ترقی میگیره و شرایط درست عکس دوران دوستی تو مجردی 

پسر مجرد وقتی مسئولیتی نداره تنها مسئله بزرگی که دغدغه ی روزانه شه رفع نیازهای جنسی خودشه.

بنابه همین دلیل که درخواست پسر در دوران مجردی برای ارتباطات  جسمی بیشتر، متاسفانه اکثر پسران ما به محض رسیدن به نیازات خود که تجربه یی لذت بخش تر از فکر کردن به تعهدش نسبت به  رابطه عاطفی برای پسر هست در ان زمان دختر یا خانم به چشم حقارت نگا میکنن 

که تاثیر زیادی روی روحیه فرد داره دلیلشم همان تخلیه هورمون که باعث کاهش امیگدال در مغز.

ودرحالت نئشگی قرار گرفتن اقا در همان حال .

اما با برخورد دید مناسب نسبت  به تعهداتی که بین خانم اقا هست و اگر دوطرف رضایت کامل را داشته باشند هیچوقت این اتفاقات رخ نمیده

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.

کلا بعده هر رابطع ایم حساب کنیم دختر بیشتر شکسته میشه تا پسر...پسر با بیرون رفتن حالشو خوب میکنه ولی دختر نمیخواد کسی رو ببینه بیشتر افسرده میشه و بعد ی مدت طولانی شاااااید فراموش کنه

1156

کلا اگه بین جنس آقا و خانم(تو هر نسبتی) مشکلی پیش بیاد ضربه نهایی و اصلی رو خانم میخوره.چون احساسات به منطق غلبه میکنه

تو مثل من رؤیاتو میبافی.بادست من موهاتو میبافی     

طی قرن ها تکامل موجودات زنده، هدف از آمیزش جنسی هرگز چیزی بیشتر از تداوم نسل نبوده.  و مغز ما برای اینکه این هدف رو محقق کنه ابزارهای مختلفی رو به کار گرفت که مهم ترین اونها، هورمون هایی بوده که مغز در اختیار داشته تا به اون وسیله احساسان و عواطف رو برامون به وجود بیاره. برای اینکه دو انسان تمایل پیدا کنن که با هم آمیزش جنسی داشته باشن و فرزندی رو به دنیا بیارن، مغز ما راهی پیدا کرد تا اون دو نفر نسبت به همدیگه جذب بشن و این جذب رو به وسیله سازوکارهای مختلفی مثل آدرنالین، اکسی توسین، فرومون و ... عملی کرد. سازوکارهایی که در بیان رایج انسانی "عشق"  نامیده می شه.

8
دقیقن درباره همین موضوع هست صحبت من

توضیح دادم خدمتت اگر سوال دیگه یی هم هست درخدمتم بحثتم عالی و به نکته ی خوبی اشاره کردی درست موضوعی که اختلال  کلی دختران و پسران در رابطه با ازدواجشون

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.
و اینکه به نظر شما علتش چیه

آره متاسفانه

ببخشیدا ذاتشون خرابه برادر من ذااااتشون

البته فرهنگ حاکم بر جامعه و نوع تربیت خونوادگی هم دخیله

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1167

اگرچه امروز تعداد گونه ما انقدر زیاد شده که به گونه غالب کره زمین (هرچند نه از نظر تعداد) تبدیل شدیم و مسئله ادامه نسل از اون حالت اضطراری که در آغاز پیدایش گونه مون داشتیم از بین رفته، مغز ما همچنان اون سازوکار و ابزار رو در وجودمون تولید می کنه چون برای تغییر این حصیصه تکاملی زمان خیلی زیادی موردنیازه، تقریبن به همون اندازه که طول کشیده تا سازوکار جذب و عشق در بین موجودات زنده شکل بگیره.

درنتیجه ما هنوز عاشق می شیم و از بی ثمر موندن عشقمون احساس غم و اندوه پیدا می کنیم. با این همه به نظر می رسه که بطور کلی زنان نسبت به این مسئله شکایت بیشتری دارن. 

من فکر می کنم جواب این مسئله رو باید در جایی بیرون از مغز انسان و غرایز جستجو کنیم. و در انسان ها زمانیکه از حیطه غریزه خارج می شیم به محدوده فرهنگ پا می گذاریم، یعنی مجموعه عاداتی که اون ها رو می آموزیم و به وسیله آموزش به نسل بعدمون انتقال می دیم، و اگر نیل بعدی رو مطابق با فرهنگ بار نیاریم، اون عادت از بین می ره چون به وسیله غریزه به مسل بعدی منتقل نشده.

طی قرن ها تکامل موجودات زنده، هدف از آمیزش جنسی هرگز چیزی بیشتر از تداوم نسل نبوده.  و مغز ما ب ...

21سالته و اینقد با تجربه ای....کپی کردی یا حرفای خودته

تو مثل من رؤیاتو میبافی.بادست من موهاتو میبافی     
1241