2726
عنوان

زخم دهان کودک تورو خدا بیاید

9229 بازدید | 20 پست

سلام دوستان

دخترم یک سال و نیم شه الان دو سه روزه خیلی بد حاله

اولش تب شدید کرد دوروز 

الان تبش قطع شده ولی کلا شیر، غذا اب هیچییی نمیخوره دوروزه یکسره گریه میکنه و گرسنه شه انگار ولی از شدت درد نمیتونه بخوره

چندتا دکتر بردم گفتن ویروسه،دیشب سرم زدن، دارو دادم اصلا بهتر نشده

کسی دکتری میشناسه که تبحر کافی داشته باشه برای تشخیص و تجویز دارو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر آفت زده یه پودری هست خیلی خوبه تو شهر ما بهش میگن گرتک برو عطاریا ببین پیدا میکنی..زود خوبش میکنه دختر دوستم همینجور شده بود ازین پودر استفااده کرد دخترش خوب شد..

Gartak 

.(عاشق بچه 92)
اگر آفت زده یه پودری هست خیلی خوبه تو شهر ما بهش میگن گرتک برو عطاریا ببین پیدا میکنی..زود خوبش میکن ...

دکتر گفت گلوش متورم شده شدید و پر از زخمه

امروز گریه میکرد دیدم زیر زبونش شبیهه جوش چرکی سرسفید زده😭😭😭😭

بچه تبش قطع میشه زخم میریزه بیرون تو دهن

طفلک حتمن تبش بالا بوده ک خیلی زخم شده

خنکی بهش بده کم کم بخوره

ماست خیلییی خوبه...

هندونه 

خاکشیر 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
دکتر گفت گلوش متورم شده شدید و پر از زخمه امروز گریه میکرد دیدم زیر زبونش شبیهه جوش چرکی سرسفید زده ...

همون آفته همین اتفاق دقیقا برای دختر دوستم افتاد..براش سیب رو با گلاب یه ذره شکر بپز بهش بده 

همون پودره که گفتم بخر امتحان کن..

.(عاشق بچه 92)
بچه تبش قطع میشه زخم میریزه بیرون تو دهن طفلک حتمن تبش بالا بوده ک خیلی زخم شده خنکی بهش بده کم کم ...

تبش خیلی بالا بود یعنی بخاطر تبه

دیشب زاستی موقع سرم ازش ازمایش خون گرفتن دکتر گفت عفونت تو خونشه داروهاشو بده تا خوب شه

چیکار کنم خیلی ضعیف و بی جون شده 😭😭😭

ماست و شربت کم شیرین خاک شیر بهش بده...

مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم بدبختیم اینه که اصلااا هیچی نمیخوره

حتی داروشو دستاشو میگیریم به زور میریزم دهنش

2706