1147
1226

هیشکیو ندارم:(

شماامیرکبیرنیستی توحموم بُکُشنِت!!دوش بگیرهموطن              عقیدت مخالفمه ریپلای نزن،قرارنیست همه بایه طرزفکر ویه نسخه زندگی کنن:/  💟کاش بعنوان یک خانوم سعی کنیم اطلاعاتمون رودرباره حق وحقوقمون بالاببریم وتاحدی که لازمه باقوانین اشنا باشیم،کاش سعی کنیم درکنارهمسرداری و بچه داری یک هدف شخصی رو پرقدرت دنبال کنیم.سعی کنیم که بااستفاده ازهنر و تواناییمون یک منبع مالی و پشتوانه داشته باشیم تامجبور به سازش باهررشرایطی نباشیم!کاش ساعاتی روکه صرف تاپیکای دروغ ومسائل بی ارزش میکنیم رو صرف مطالعه کتاب و بالابردن اعتمادبنفسمون کنیم..                                                                                                       

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

من یه مَرضی گرفتم پاک میکنم اخرین چتامو

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

من دکمه اسکرینم خرابه

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین.خدایا منم مث همه ی خانوما دلم میخاد مامان بشم.خدایا التماست میکنم بچمو بهم برگردون
1221
من یه مَرضی گرفتم پاک میکنم اخرین چتامو

من همیشه این مرضو دارم 

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
😂😂چ مرض خوبی

همش نگرانم یکی بخونه چتامو نمیدونم چرا😂

1167

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐
1220