2737
2734

خانم ها سلام😃

لطفا متن رو تا اخر بخونید👉👉👉

امروز سه شنبه 3 اردیبهشت(17شعبان) به روایتی و دوشنبه 9 اردیبهشت (23 شعبان ) به روایتی میلاد حضرت رقیه (س) است😍😍😍 💞💞💞💞

👈👈👈از همین الان تا اذان صبح روز 10 اردیبهشت همه وقت دارن به نیت حاجت هاشون هر چقدر تعداد صلوات اعلام کنند و به همون نیتشون هدیه کنند به خانم حضرت رقیه😊👉👉👉

امیدوارم مثل تاپیک های قبل حاجت روایی داشته باشیم😃

برای من هم دعا کنید برسم به حاجتم😊

التماس دعا🌸🌸🌸

کاش عباس بن علی حاجتمو بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی ممنون از تاپیکی که زدید

من 3000 تا برای نی نی دار شدن اگه وقت کردم بیشترم میفرستم

از همه کسایی که شرکت میکنند خواهش میکنم منم دعا کنند.

به امید حاجتروایی همه حاجتمندان مخصوصاً بیمارا و حاتمندانی مثل خودم.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
2738

یا رقیه حسین (علیه السلام) ترو ب حق پدرتون و ابرویی که پیش خدا داره ، بحق بزرگیش بحق ابرویی که خودتون پیش خدا دارین ، ی رویی بزنید برا من و همسرم که کارامون روال پیدا کنه ، خدا یاریمون کنه دستمونو بگیره ، خدایا ترو بحق رقیه امام حسین که همسن بچه داداشم بود و مثه حضرت رقیه بردیش پیش خودت😭😭😭😭 ابرومونو بخر کمکمون کن یا خدا یا امام حسین علیه السلام یا رقیه

500تا صلوات میفرستم

هر کی پیاممو میبینه دعام کنه عقدم شوهرم بیکاره دعا کنید کارامون درست شه 🙏😢

2706