2410
2553
عنوان

حرف مردم بعد طلاقم

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 87 پست
خيلي حساس شدي. پيشنهاد ميكنم دو سه جلسه برو مشاوره ذهنت بذار ازاد بشه خودت داري خودتو اذيت ميكني

نه حساس نشده درسته. من درکش میکنم. مردم همیشه دهنشون بازه. فرهنگ پایینه. واگرنه هر کسی اختیار زندگی خودشو داره‌. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار انقد پشت سرت حرف بزنن بمیرن

زیر نظر پزشک فلوکستین20و ویتامین ب6مصرف کن واقعا روحیه ت خوب میشه و حرف مردم الویت اخر زندگیت میشه

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
2720

منم دلم میخواد جدا بشم،امروز ب مامانم گفتم،گفتم ک ذره ای دیگه دلم با این زندگی نیست،گفتم که شوهرم ادم خوبیه و شوهر بدیه،گفتم ازش راضي نیستم و داغونم شدم،هیچی نگفت بنده خدا دلم براشون میسوزه،گفت بزار ی کم بگذره بعد اگه رو حرفت بودی با بابات صحبت کن

2714
پس بمونم و داغون بشم?!!!!!!این سخت نیست?!میدونم جدایی سخته ولی افسرده شدن سختتره از دست دادن جوونی س ...

وای من دیوانه شدم. گاهی صبرم تموم میشه. منم اون موقع فکر میکردم که طلاق راحتم میکنه. ولی شد شروع مشکلات جدید. اینقدر ازم انرژی گرفته که اگر با سیاست این انرژی رو میگذاشتم روی همون زندگی شاید الان زندگی بهتری داشتم.

خواهرم هم بهم رحم نکرد. همش شوهر شوهر میکنه. کنایه میزنه. میگه من خوشبختم. من صبورمو... دلمو خیلی میسوزونه. دیگه مردم که بماند. البته من به فکر پیشرفتم هستم اما انرژی منفی ادمها گاهی ادمو عقب میزنه.

وای من دیوانه شدم. گاهی صبرم تموم میشه. منم اون موقع فکر میکردم که طلاق راحتم میکنه. ولی شد شروع مشک ...

میدونم چی میگی ولی خداروشکر من همه خانوادم پشتمن،ب جز ی عمه و ی زن عموم که مطمئننم نیششون رو میزنن😂😂😂بقیه خیلی دوسم دارن و روم حساسن اونا هم مهم نیستن اصلا،هنوز در حد ی فکره،کارد ب استخونمه،ان شالله پاک بشم ی چله برمیدارم جواب نداد قدم برمیدارم😊نمیخوام عمرم با سازگاری با پسر خودخواه مردم تموم بشه

میدونم چی میگی ولی خداروشکر من همه خانوادم پشتمن،ب جز ی عمه و ی زن عموم که مطمئننم نیششون رو میزنن😂 ...

منم پشتم بودن تا روز طلاق و تقریبا یک ماه بعد از طلاق.

بعد شروع شد. 

امیدوارم اینطور باشه که میگی. 

من که فرهنگ برخورد درست برای طلاق را تا حالا ندیدم. اگر هم بوده خیلی کم

منم پشتم بودن تا روز طلاق و تقریبا یک ماه بعد از طلاق. بعد شروع شد.  امیدوارم اینطور باشه که ...

خانواده خیلی بهتره تا غریبه. غریبه ها همکارا پدر آدم رو درمیارن. منم گاهی واقعا کم میارم. 

نه حساس نشده درسته. من درکش میکنم. مردم همیشه دهنشون بازه. فرهنگ پایینه. واگرنه هر کسی اختیار زندگی ...

خب منم همينو ميگم

ميگم بخند به بيشعوريشون

خساسيت نشون نده تو دل خودت

2706