2737
2734
عنوان

حرف مردم بعد طلاقم

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 87 پست
میدونی حتی این چیزام تاثیر نداره تو بستن دهن کسی ک میخواد حرف بزنه!

اعتماد بنفس شاد بودن شیک بودن اثر داره شک نکن امتحان کن ضررر نمیبینی دوستممم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیان ک مستقیم از طلاقم حرف بزنن. هرجا میرم حرف منه.  با هرکی تو کار مشکل پیدا کنم اولین تحقیرش ...

عزيزم كم نيار .يك مشت ادم بيشعور نبايد تورو ازار بدن.بخند به احمق بودنشون.اون ازدواجايي كه ميگي موفق و ميان ميگن از توش كه خبر نداري.نصفشون فقط جرات و امكانات طلاق ندارن مطمن باش

عزيزم كم نيار .يك مشت ادم بيشعور نبايد تورو ازار بدن.بخند به احمق بودنشون.اون ازدواجايي كه ميگي موفق ...

یه مشت نیستن متاسفانه. خیلی زیادن. اعصاب آدم از فولاد هم باشه کم میاره

2728
گفتم. گفتن تا جدا میشن کلی عیب میزارن اگه اینهمه بد بود چرا موقع تحقیق نفهمیدی!

بگو پنهان کار بودن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من خودم یه بار از دوستم پرسیدم چرا جدا شدین؟گفت اخلاقش عوض شد با اون چیزایی که تو خواستگاری گفته بود عوض شده بود. بعدش هم گفت سرم درد میکنه وقتی یادم می افته. فقط همین دو جمله. منم دیگه چیزی نپرسیدم.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 
من خودم یه بار از دوستم پرسیدم چرا جدا شدین؟گفت اخلاقش عوض شد با اون چیزایی که تو خواستگاری گفته بود ...

میدونم چی میگی. ولی بدیش برا من اینکه میشنوم پشت سرم حرف میزنن

2738

وااا چقدر فضولن

ما اگه کسی طلاق بگیره هیچکدوم به هیچ عنوان درباره اش حرفی نمیزنم هیچوقت به روش نمیاریم

کل فامیل هم همینطوریم هم پدری هم مادری

ممکن پشت سرش حرفایی بزنن ولی هیچوقت به روی خودش نمیارن

خواهر منم تو عقد جدا شد ولی هیچکس بهش چیزی نگفت حتی خود من

الان که حدود 10سال از طلاقش میگذره حتی یکبار هم درباره اش حرف نزدیم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
میدونی اینو گفتم رییسم دهنش رو کج کرد و ادامو دراورد. با یه مشت آدم نرمال طرف نیستم من

چقد فضولن

فک کنم یکم زیاد واسشون توضیح میدی

اینسری کسی پرسید بگو دوس داشتم طلاق بگیرم مشکلیه؟

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
یه مشت نیستن متاسفانه. خیلی زیادن. اعصاب آدم از فولاد هم باشه کم میاره

وقتي كم مياري كه اهميت بدي.وقتي حرف مردم برات مهم نباشه مثل اين ميمونه راجب رنگ در خونتون باهات حرف بزنن.

من رو سالها ميگفتن چرا ازدواج نميكنه، دختر فلاني خواستگار نداره

دختر فلاني جلفه كه براش خواستگار نمياد مجرد مونده و....

اصلا برام مهم نبود

ميشنيدم ميخنديدم

میدونم چی میگی. ولی بدیش برا من اینکه میشنوم پشت سرم حرف میزنن

یه عده هستند که اگه یه کاری انجام بدی، میگن چرا انجام دادی؟اگه همون کارو انجام ندی،میگن چرا انجام ندادی.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 
چقد فضولن فک کنم یکم زیاد واسشون توضیح میدی اینسری کسی پرسید بگو دوس داشتم طلاق بگیرم مشکلیه؟

ببین من اصلا توضیح نمیدم. میگم حرف ملت تموم نمیشه. من باید ب رئیسم باج بدم ک تا از پیشش میرم شروع نکنه ب غیبت کردن منو تحلیل طلاقم برا همکارا

2706