2703
2553
عنوان

حرف مردم بعد طلاقم

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 87 پست

ول کن مردمو اینا همیشه دهنشون بازه طلاقم نمیگرفتی یه چی دیگه میگفتن.. الا به من میگن چرا ازدواج نمیکنی .. تو از حرف ملت با یه لبخند رد شو اینایی قضاوت میکنن یه روز میرن تو همو موقعیت 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین دونفر وقتی طلاق میگیرن یعنی خسته و درمانده شده . پس پیه همه چیو به تنش مالیده . شما هم مستقیم ب ...

میدونی حتی این چیزام تاثیر نداره تو بستن دهن کسی ک میخواد حرف بزنه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خیلی مودبانه حرف دلتو بهشون بگو بزار بفهمن ک ناراحت میشی حتی اگه از رو خیرخواهی بگن

از رو خیرخواهی ک نمیگن. تنها راهم سکوت و لبخنده. این بیشتر جواب داده ولی خب انرژی زیادی ازم میگیره تا بتونم خودم رو عادی جلوه بدم

رو شوهره عیب بزارید خب عیب داشته که طلاق گرفتی دیگه  

بگید منو میزد 

بگیر زن باز بود 

بگید رفیق باز بود 

معتاد بود 

پدر و مادرش دخالت می کردن 

شکاک بود 

اگه گفتن خب می موندی و فلان. بگو شما هر وقت دخترت با خواهرت جای من بود بهش بگید بمونه 

یا اگه گفتن چرا اولش دقت نکردی بگید خودشونو خوب نشون دادن 

خیلی با ارامش جواب بده ما کلفت جواب بده 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
نه. عقد جدا شدم

اووووووه تازه عقد بودی بیخیال بابا اصلا اهمیت نده هرکسی هم چیزی گفت خودت وبگیری و اصلا جوابش ونده خودشون بفهمن فضولی نباید کنن...مردم هرطوری که باشی یه حرفی میزنن فداتشم

الهی ک برن. چند سالته؟

28  

اصلا برات مهم نباشه تو به زندگبت برس که مستقل شی اونوقت دهنشون باز بمونه والا مگه همه چی ازدواجه یا شوهر

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2714

تو که شهامت طلاق گرفتن رو داشتی جرات به شما چه گفتن هم داشته باش. یعنی چی عزیز من؟چرا انقدر اعتماد به نفست رو آوردی پایین؟ طلاق گرفتی به هزار  دلیل. دوبار که گفتی دونستن این قضیه دردی از زندگیتون رو دوا میکنه خفه میشن. تقصیر خودته. اگر به این روال ادامه دادی دودش بد تو چشمت میره

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
بهشون بگو دوس ندارم راجع بش صحبت کنم منم همینو میگم

نمیان ک مستقیم از طلاقم حرف بزنن. هرجا میرم حرف منه.  با هرکی تو کار مشکل پیدا کنم اولین تحقیرش طلاقمه.  منم کم میارم گاهی . از اینهمه گناه نکرده و حکمی ک بریدن برام

بگو اعتمادبنفس داشتم و زیربار ظلم قرار نگرفتم وگرنه زندگی بی کیفیتو که همه بلدن بکنن

میدونی اینو گفتم رییسم دهنش رو کج کرد و ادامو دراورد. با یه مشت آدم نرمال طرف نیستم من

رو شوهره عیب بزارید خب عیب داشته که طلاق گرفتی دیگه   بگید منو میزد  بگیر زن باز بو ...

گفتم. گفتن تا جدا میشن کلی عیب میزارن اگه اینهمه بد بود چرا موقع تحقیق نفهمیدی!

2706