2733
2734

خانوما تا حالا کسی این تجربه رو داشته که از کسی که دوستش داره بگذره و بعد بتونه یه زندگی دیگه بسازه؟؟من و نامزدم پنج ساله همو دوست داریم..چار سالم هست که حرف میزنیم..دوسال پیش مادرشو خواهراش اومدن خونمون برا خواستگاری ولی گفتن تا پسر بزرگمون زن نکیره نمیتونیم شمارو عقد کنیم..من خیلیی نامزدمو دوست دارم میدونم اونم همینجوره ولی از انتظار خسته شدم..اون طفلی هر کاری کرده تا نظر خانوادشو عوض کنه ولی نتونسته..الان دودلم که نامزدیمو پس بدم یا بازم صبر کنم؟؟اگ شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟

تواگر ماه شوی من شب یلدای تو هستم🌙تواگرمهرشوی من گل خورشید پرستم🌞تومشومهرمشوماه همین باش که هستی💖ومرانیزهمین آینه میدار که هستم🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه من بودم چون من چون زود خسته میشم به نامزدم میگفتم سریع تکلیفمو مشخص کن اگه واقعا منو دوست داری بعد می سپردم به نامزدم. 

ولی ۵سال خدایی زیاده

خدایا خودت راه درست رو بهم نشون بده.

وقتی دوستش داری واسه چی نامزدی رو بهم میزنی تو اگه واقعا عاشقشی نمیگفتی که نامزدی رو پس بدم پس. یکم دیگه صبر کن 

خدایا مواظب نی نی جونم باش صحیح سالم بگیرمش بغلم   
اگه دوسش داری و دوستت داره پاش صبر کن اصلا ازش نگذر . اگه اون هم بی اهمیته و حسی نداره که هیج

اون هر کاری میکنه خانوادش راضی نمیشن..هر چی حرف زده باهاشون..واسطه فرستاده..حتی دعوا کرده قبول نکردن..مشکلم اینه که خیلیم فکر زن گرفتن برای برادرش نیستن

تواگر ماه شوی من شب یلدای تو هستم🌙تواگرمهرشوی من گل خورشید پرستم🌞تومشومهرمشوماه همین باش که هستی💖ومرانیزهمین آینه میدار که هستم🌈
2738
وقتی دوستش داری واسه چی نامزدی رو بهم میزنی تو اگه واقعا عاشقشی نمیگفتی که نامزدی رو پس بدم پس. یکم ...

چون خیلی تحت فشارم..از طرف فامیل..اشنا هر کی میبینه منو هی میپرسه چی شد پس..حرف مردم و بی خیالی خانوادش اذیتم میکنه

من از کسی ک دوسش داشتم گذشتم ینی مجبور شدم و با کس دیگه ای ازدواج کردم،ی بچه ی دو ساله دارم ولی همیشه ی خلا بزرگ تو زندگیم حس میکنم،اگ واقعا دوسش داری نگذر ازش

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz
اون هر کاری میکنه خانوادش راضی نمیشن..هر چی حرف زده باهاشون..واسطه فرستاده..حتی دعوا کرده قبول نکردن ...

خوب اونو چرا زن نمیدن؟ یعنب الا اگه اون اردواج کنه دیگه مشکلی با تو ندارن؟ موافقن 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

دوست من بوده بعد از ۵ سال به پسره گفت نمیخوامت بیچاره پسره چقدر اومد و رفت و‌آدم فرستاد ولی نشد که نشد دوستم اون موقع ۱۸ سالش بود این اتفاق افتاد براش بعدا کلی دوست پسر عوض کرد و در نهایت تو سن ۳۰ سالگی شوهر کرد حالا دیگه نمیدونم خوبه اوضاعش یا نه ظاهرا که بد نیست ولی مرده میگه بچه نمیخوام و حدودا ۴۰ سالش هم هست

2706