2733
2734

پسر من ۱۰ ماهش شده تازه یعنی اول تیر ماه ی سالش میشه ولی فقط میشینه و دمر میوفته ولی ن غلط میزنه ن میخزه ن چار دست و پا میره فقطم گریه میکنه ک بغلم کنید بر میگردع سمت من و دستاشو میگیره ب دستام ک پاشه ولی نمیتونه اخر اونقد گریه میکنه ک بلندش میکنم 

کی بچش دیر راه افتا؟؟؟؟؟چیکار کردید ک سریعتر راه رفت

کار درمانی تاثیر داره؟؟؟؟؟؟بنظرتون میخواد ببرمش؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید ی دفه راه افتاد

چرا انقد نگرانی عزیزم؟

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤
2738

اووووه خوبه که.بچه خواهر شوهرم یه سال ودو ماهشه تازه یکی دوماهه چار دست وپا میره.دندون هم کلا دوتا داره.دکتر گفته بعضیا بدنشون آروم رشد میکنه.مشکلی نداره

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

سلام گلم بچه های منم همچیشون کند بود .پونزده ماهگی راه افتادن .پسرم شیش ماهگی هنوز گردن هم نمیگرفت.چهار دست وپاه هم دخترم اصلا نداشت نشسته خودش رو تکون میداد تا پونزده ماهگی هم راه افتاد.عجله نکن ده ماه هم زیاد نیست

2706