2733
2734

ارخ بچه دار شدن خودم یه معجزه بود

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

اره این ماه باردارشدم بعددوسال انتظار

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره دایی دومادمون فلج بودع، تو حرم امام رضا ، امام رضا رو دیده و دست کشیده سرش گفته پاشو، شفا پیدا کرده، همه لباساشو پاره کرده بودن

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2738

بچه دار شدنمم معجزه بود البته، اونم به دستو شفاعت امام رضا😍

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

تعریف کنید یکم آروم شم توروخدا

بیماری  که دکترا گفتن از دست ما کاری بر نمیاد فقط دعا کنید

ممکنه معجزه بشه واسش؟

ممکنه امام رضا بیاد دست بکشه به سرش؟😢

و خدایی که در این نزدیکی ست***
تعریف کنید یکم آروم شم توروخدا بیماری  که دکترا گفتن از دست ما کاری بر نمیاد فقط دعا کنید ممک ...

چرانشه فقط ایمان کافی داشته باشین و نماز امام رضا نماز امام زمان بهونین نتیجه میده  خدا شفاش بده واسش صلوات فرستادم 

2706