2726

اینا حرفای مادر شوهرمه وقتی بعد از یه ماه میرم شهرشون مامانم اینا و مادر شوهرم اینا تو اون شهرن بعد من میرم خونشون یه وعده میمونم پامیشم الکی حاضر شم مثلا دارم میرم خونه ی مامانم که ببینم میگه بمون یا نه با یه حالت تعارف و سرد میگه خب بمون دیگه دوست داریم بمونی....نگین عیب نداره خب با همین تعارف بمون چون جاریم با این تعارف الکی میمونه بعد همیشه پشت سرش میگن خونه ی باباش زیاد رو نمیبینه بیچاره میاد اینجا همش....واسه همینم من میرم خونه ی بابام.

بیچاره بابام یه هفته باید از من و شوهرم پذیرایی کنه....حالا سکته اصلیم اونجاست که وقتی میخوان بیان یه هفته ایییییل و طااااایفه جمع میشن میریزن خونه ی ما....فردا داریم میریم اون شهر بگین چی کار کنم چی جواب بدم کار درست و با سیاست چیه ......لطفا...ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول برو خونه ی بابات وسایلانتونو بذار. ولی هرروز برو خونه ی پدرشوهرت برای سرزدن

نهار و شام رو هم بیشتر روزا بمون

شبها بعد شام برگرد 

وقتی هم گفت نرو دوس داریم بمونی بگو فردا میام سر میزنم بازم

کج کلاه خان یارمه

تا تعارف کرد بمون بگو مامانم اینا خیلی اصرار کردن برم اونجا ولی دل تورو نمیشکونم میمونم اینجا که شمام اومدین خونه ما راحت باشی اینجور بگی احتمال اینکه کمترم بیاد هست

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 

خب نمیشه حق رو به شما هم داد، بالاخره هرکس دوست داره تو‌خونش راحت باشه، حتی اگر دختر خودشم بود شاید اونقدر که باید نمیتونست راحت باشه تو خونش، به نظرم وقتی میریم خونه کسی نباید انتظار داشته باشیم که مارو هرجور شده نگه دارن، شما اگر میتونید هتل بگیرید من خودم اگر جای شما باشم اسباب زحمت کسی نمیشم، باز خانواده ی خود آدم باشه راحت تره، ولی بازم به نظرم تا جایی که میشه نباید خیلی خونه ی اقوام حتی خانواده ی خود ادم، موند

2706