2726

دوستان برا رسیدگی به مژه هاتون چه چیزی استفاده می‌کنید؟ من یه دوبار تقویت مژه سینره گرفتم ولی تاثیری نداشت ولی یه سری یه تقویت مژه خارجی گرفتم اسمش یادم نیس 200 تومن 3سال پیش ولی خوب بود دیگه روغن‌های طبیعی هم خیلی تعریفشو شنیدم ولی استفاده نکردم شما استفاده کردین؟ خوب بوده؟ 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم واسه ابروم سريتا استفاده ميكنم بد نيست ولي تاثير انچناني هم نداشته

من چندسال پیش زدم چشمم حساسیت داشت 40 تومن خریده بودم اونموقع انداختم دور

یه مدت دارم وازلین میزنم به ابروم حس میکنم خیلی بهتر شده ... 

منم زدم به نظرم خوبه ولی بعضیا میگن بده نزنین از نقته

ویتامین Aچشمی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

تعریف وازلین واسه ابرو در حد معجزه شنیدم ولی امتحان نکردم هنو

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
من اهمیت میدم ، واسه ابرو روغن رزماری عالیه ، مژه کرچک

روغن کرچک چشمو اذیت نمیکنه؟ 

2706