2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید!!

169 بازدید | 24 پست

من دیپلم انسانی دارم وبرای کنکور انسانی امسال شرکت کردم ولی هدف ندارم ینی علاقه ام  رو پیدا نکردم همه مسخرم میکنن کسی ازم میپرسه چی میخوای بخونی  ساکت میشم وخیلی اصرار کنن میگم فعلا معلوم نیس بخدا خیلی از دست خودم عصبی ام وناراحتم  نمیدونم چی باید بخونم ولی به روانشناسی فکر میکنم ولی به خواهرم که  گفتم مسخرم کرد وگفت  آینده نداره  بعد ۴سال درس خوندن بیکاری آخر.

چون ۳نفر از اشناهامون الان لیسانس روانشناسین الان دارن توی مهد کار میکنن

نمیدونم ولی دلم با روانشناسی وبیوتکنولوژیه   ولی خواهرم میگه بعد ار ۱۴ سال درس خوندن اونم توی دانشگاه خوب میتونی یه مطب بزنی و  اونم از تو بعیده.

میگه بیا کامپیوتر  تو دانشگاه آزاد بخون و منم نمیدونم   توش موفق میشم یا ن میگه تو بعد از دو سه سال میتونی به درامد برسی وبه اهدافت برسی 

ولی من میخوام با شغلم به بقیه کمک کنم و  و  واستاد دانشگاه بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا چراخانما ب شغل فکر میکنید همین ک یه خانم خانه دار و باسواد و مادر باسواد درآینده باشی کافیه

افتضاحه این فکر

استارتر فکرت خوبه 

لطفا با دقت رشتتو انتخاب کن

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

عزیزم من رشته م کامپیوتر هست ارشد کامپیوتر دارم 

باور کن هر کی از هر جا کم میاره میاد رشته کامپیوتر کی گفته بعد دو سال به در امد میرسی باید علاقه داشت و کار بلد بود میخوای بشمارم کامپیوتری های همکلاسی م که الان میوه فروش... سوپر مارکت... منشی... و حتی سرویس کار پکیج و اسپلیت هستن

کامپیوتر رشته ای نیست که با ۴ تا کلام دانشگاهی بری سر کار یا باید با علاقه پیگیر باشی یا بند پ داشته باشی

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2738
عزیزم من رشته م کامپیوتر هست ارشد کامپیوتر دارم  باور کن هر کی از هر جا کم میاره میاد رشته کام ...

تقریبا حرفت درست بود بند پ نمی خواد . حرف اخر رو تخصص میزنه تو این رشته

تقریبا حرفت درست بود بند پ نمی خواد . حرف اخر رو تخصص میزنه تو این رشته

چرا بی سوادهایی رو میشناسم که با پارتی رفتن سر کار... البته این برای همه ی رشته هاس

یکیشون یک ماه اول تا کم میاورد زنگ میزد به من میرفتم اونجا کمکش ... تا بالاخره راه افتاد

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
چرا بی سوادهایی رو میشناسم که با پارتی رفتن سر کار... البته این برای همه ی رشته هاس یکیشون یک ماه ا ...

مگه دولتی باشه اونجا هم فقط صبح تا شب چایی می خورن تا بترکن

2706