2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان دیر نیست؟ مگه هفته ۱۲ نرفتی آز یا ۱۸ هفتگی؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
یکیه تقریبا گلم ریسکت چنده؟ اگه خدای نکرده دور از جون جواب سلفری بد بیاد برای تاییدش باید امینو ان ...

دکتره تا ورقه ازمایشو نگاکرد گفت اینک خیلی ریسکش کمه و سونوهم ک کرد گفت چ بچه شیطون و تپلی

دکتره تا ورقه ازمایشو نگاکرد گفت اینک خیلی ریسکش کمه و سونوهم ک کرد گفت چ بچه شیطون و تپلی

ایشالله هیچی نیس

تازگیا همرو میفرستن آمینو و سلفری

من خودم سلفری انجام دادم بخاطر اینکه گفتن استخوان بینی کوچیکه دو نیم هزینم شد

ایشالله هیچی نیس تازگیا همرو میفرستن آمینو و سلفری من خودم سلفری انجام دادم بخاطر اینکه گفتن استخو ...

امیدوارم اما توی سونوی من گف تیغه بینی عالیه ازمایش مشکل داش

آمینو دقیق تره به شرط اینکه پیش دکتر معتبر کاربلد بری چون خدایی نکرده سل فریتم مثبت شه میفرستن آمینو من پارسال آمینو کردم پیش دکتر محسن.معینی فوق العاده بود در عرض دو دیقه تموم شد فقط گفت یک هفته استراحت کن همین