2737
2734
خخخخخ،همونایی ک مینالن دودستی چسبیدن ب شوهراشون 😷😷😷

آخه عزیزم مطلقه شدن، برابر با مجرد شدن نیست. سخت تره. اونی که تو ایران وارد ازدواج شد بیرون آمدنش با خداست. همون خانمی که میگم از ازدواجش بیزار بود میگفت نمیتونم طلاق بگیرم. به علت رضایت نبود، به علت ناچاری بود. طرف دو تا بچه داره، پول نداره خودش خرجشونو بده. بخواد هم نمیتونه بیاد بیرون. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال... 🤔🤔  شما مجردا برا چی مجردید؟

چون هرکسی میاد خواستگاری یا من ازش خوشم نمیاد یا اون از من خوشش نمیاد معیار و هم کفو بودن مهمه که این روزا پسرا دنبال دخترای خوشگل و پولدارن 🙄

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2731
آخه عزیزم مطلقه شدن، برابر با مجرد شدن نیست. سخت تره. اونی که تو ایران وارد ازدواج شد بیرون آمدنش با ...

خب چون بعضیا ازدواجشون موفقیت امیز نبوده نباید همه رو ب یه چوب برونن !

اونا انتخابشون مناسب نبوده، آدم درسشو بخونه، به يه سرى اهدافش برسه، نياز به ازدواجو تو خودش حس كنه، يه فرد بااخلاق و خانواده دار و هم كفوه خودش پيدا كنه متأهل شه چرا كه نه؟ آدم راهبه كه نيس به جنس مخالف نياز داره، اما اگه چيزايى كه گفتم فراهم نباشه خب قطعا اين فرد تو تأهلش بيشتر از مجرديش سختى ميكشه

2738
الان با این اسم کاربری پستمو جواب دادی یا اول فحشم دادی بعد پستم رو جواب دادی😅😅😅 لعنت بر قیافت پ ...

دوروزه اینو بهم میگن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایی خیلی خندیدم🤣🤣🤣🤣

ببین چقدر تواین مدت من اذیت شدم که چنین چیزی نوشتم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2706