2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من فلافل بلد نیستم چطور درست میکنی

دوروز نخود خیس کن, تو این دو روزم ابشو روزی دوسه بار عوض کن, بعد بذار ابکش بشه. , با چرخ گوشت ,دو دور چرخ کن, دور دوم یه پیاز و یکی دوحبه سیر هم باهاش چرخ کن, , بعد بسته بندی فریز کن, هربار خواستی استفاده کنی ,با کمی ارد و نمک فلفل و اب مخلوط کن , جوری ک نه سفت باشه ک فقط مزه ی خام نخود باشه نه شل و ول ک وا بره, 

پیاز رو خرد کنید و سرخ کنید بعد گوجه رو پوست بکنید و نگینی خرد کنید بریزید داخل پیاز داغ بعد نمک فلفل سیاه  زرد چوبه ی قاشق رب قشنگ هم بزنید بعد که خامی رب و زردچوبه گرفت شد اب بریزید تقریبا سه لیوان بعد سیب زمینی نگینی داخلش بریزید بعدم بادمجونی که نگینی خرد شد تلخشو گرفتید نیم ساعت اخر پخت اضافه کنید خیلی خوشمزست هم با نون میشه خورد هم با برنج

من خودم تقریبا هرروز صبح تا عصر فکر میکنم که شام چی درست کنم😂 دیشب کوفته درست کردم امشبم لوبیا پل ...

من مشکلم دوتا بچه کوچیکه سخته قدیم همه چی میمختم الان نمیتونم تا میرم‌اسپرخونه یکیشون گریه میکنه

گیج شدم دیگه

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
2706