2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دستکاری نکنید خیلی از ترنس ها بخاطر این مسایل ترنس شدند ..یکی از اشناهای ما باردار بود یکی گفت سرکه بخور دختر میشه هر روز خورد بچش بدنیا اومد پسر بود ..وقتی ۱۲ سالش بود فهمیدن ترنسه و گرایش های دخترونه داره🤔

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
ممنون  حرف جالبی زدی

والا .. نکنید واقعا این کارا رو ...علم هنوز اونقدر پیشرفت نکرده خودتون بعد زجر ی بچه ترنس میکشید ک کلی عمل های سنگین میشه و تا اخر عمر بچه دار نمیشه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
دستکاری نکنید خیلی از ترنس ها بخاطر این مسایل ترنس شدند ..یکی از اشناهای ما باردار بود یکی گفت سر که ...

وااااا چه ربطی داره؟ قرار نیست ژن انسان دستکاری بشه فقط یه سری چیزا که باعث میشه رحم، اسپرم با کروموزم جنس دلخواه رو بهتر نگه داره به زن بدن بخوره یا یک سری احتمالات علمی که میگه کی اقدام بشه نتیجه دلخواه بدست بیادانجام میشه وگرنه هیچ دخالتی تو کروموزم و ژنتیک انجام نمیشه که بخواد ربطی به ترنس شدن داشته باشه

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
وااااا چه ربطی داره؟ قرار نیست ژن انسان دستکاری بشه فقط یه سری چیزا که باعث میشه رحم، اسپرم با کرومو ...

من ی نمونه گفتم شما میخای انجام بده میخای نده عزیزم🤩

من ی نمونه گفتم شما میخای انجام بده میخای نده عزیزم🤩

من و همسرم اصلا و ابدا جنسیت برامون مهم نیست ولی تو دوران بارداری که مطب می رفتم میدیدم خانوما رو که از دستیار دکتر رژیم غذایی میگرفتن و مشورت میکردن . 

من اونجور که شنیدم دلیل اصلی ترنس بودن مشخص نیست ،یه دلیل ترنس شدن استرس مادر قبل و زمان لقاح و دوران بارداری و نقص ژنتیکی و ... و

تمایل روانی شدید مادر وپدر به جنس خاصه که واسه اون بچه های ترنسی مصداق پیدا میکنه که جسم سالمه ولی روانشون گرایش به جنس دیگه داره و باعث میشه از همون اول نوزادی از جنسیت خودشون بدشون بیاد

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا