2733
2734
عنوان

مشق نوشتن دخترم

531 بازدید | 21 پست

خیلی تنبله تو مشق نوشتن کلاس اوله دیکته شب به زور مینویسه مشقشم یه ساعت دو خط مینویسه چون شاگرد اول کلاسه معلمشون اصلا بهش گیر نمیده اینم پدر منو در میاره الان شوهرم پسرمو برده کلاس گفته تا هفت که بر میگردم مشق نداشته باشه هر کاری میکنم از پای تی وی بلند نمیشه میگم پاشو بنویس میگه اااااه نمیخوام

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

نگید محرومیت بده من کلا باهاش خیلی جدی ام قهرم بکنم عین خیالش نیس اون بیشتر قهر میکنه خدا بداد شوهرش برسه در آینده دهه نودیا گودزیلان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط تشویق 

بگو اگه تا ی ساعت دیگه مشقاتو تموم کن میریم پارک یا برات بستنی میخرم یا...حالا هرچیزی که دوس داره 

یا ی قلک بزار واسش هربار مشقاشو زود کتمل کرد ی مقدار پول بریز توش بعد ی هفته اجازه بده بازش کنه بره چیزی که دوس داره بخره 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

الان که دیگه آخر سال شد خواهر من 😀

ولی برای سال تحصیلی جدید حتمااا از روز اول قانون بگذار و پایبندش باش 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738
تلویزیون خاموش کن بگو تا ننویسی روشن نمیکنم

خاموش کردم میگه خوابم میاد میگم مشقتو بنویس میگه قلبم داره گوبس گوبس میکنه دراز کش شد رو تخت

الان که دیگه آخر سال شد خواهر من 😀 ولی برای سال تحصیلی جدید حتمااا از روز اول قانون بگذار و پایبند ...

آخه الان آخر ساله مشقاشون زیادشده اینم لایی میکه

فقط تشویق  بگو اگه تا ی ساعت دیگه مشقاتو تموم کن میریم پارک یا برات بستنی میخرم یا...حالا هرچی ...

فایده نداره تشویق تنبیه هیچی جواب نمیده

بايد جديت داشته باشي كه ما هميشه خشونت و با جديت قاطيميكنيم ببين عزيزم بايد بهش بگي اگه تا ١٥ دقيقه ديگه از پاي تلويزيون بلند نشدي تلويزيون بايد  ۵ ساعت خاموش شه (نگي من خاموشش ميكنم چون ميشه لجبازي)  اگه پا نشد واقعا خاموش کن و حتی اگه گریه زاری کرد تو هم باهاش همدردی کن اما ۵ ساعت تلویزیون و به هیچ وجه روشن نکن حتی بخاطر پسر و همسرت 

پس درسخونه ک شاگرد اوله از معلمش کمک بگیر برای تشویقش

معلمشون گیر نمیده میگه درسش خوبه گاهی بهش میگه چرا بد خط نوشتی منم خودم تو مشق نوشتن خیلی تنبل بودم 😁😁😁😁

2706