2733
2734
عنوان

زدم به ماشین جلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب چ زبونیه هم عروس؟

چه بدونم خیلی جاها میگن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728

وا خونه خودت چرا نرفتی؟!!!!!! رفتی اونجا مایه عذاب!!!😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
همش دوماهه گواهینامه گرفتم.ب شوهرم گفتم ک زدم گفت اشکال نداره وای من دارم غصه میخورم

خوبه که من سال ۹۵ گواهینامه گرفتم هنوزم جرات ندارم برم با ماشین از تصادف میترسم  

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
وای اونا تو پذیرایی نشستن شما تو اتاق تو میگی سایتی این بی احترامی که بهشون

عزیزم....بی احترامی به مهمونیه که ماعی ی بار میاد‌...شما که نمیدونی من چ وضعی دارم....اینجا حتی از خوابم باهمسرمم خبر دارن همه....روزی حد اقل پتح بار هرکدوم میرن ومیان....میخورن ومیشینن وخوشی میکنن ومیزن.این وسط من بدبختم که بیس چارساعته باید تومذیرایی بشینم‌...مگه من کارو زندگی ندارم‌...وقت استراحت ندارم‌‌.‌...حقم نیس بیام نی نی سایت؟،الانم ک گفتم ب خاطر تصادفی ک کردم واقعا حس وخال نشستن ندارم....ولی هنیشه همینه....مجبورم...‌

2738
من ک نفهمیدم چی ب چیه عروست اومده خونتون؟ برادر شوهراتم اومدن بعدا رفتی تو اتاق بیرون نمیای؟

عزیزم بنظرم واضح بود.‌.‌جاریام وبرادراشوهرم هستن منم ازبیرون اومدم خسته کوفته....وعصبی از تصادفم...از طرفی نمیخوام بگم زدم ب ماشین....ویکی از حاریام باهاش مشکل دارم و واقعا دلم نمیخواد ببینمش‌....واخرم اینکه الان دسشویی دارم وای چطور برم😐

2706