2737
2734

سلام به همه نی نی سایتیهای عزیز

💋اولا که همتون این تاپیکو ذخیره کنید. 

💋دوما هرکی هر ترفند و یا ایده ای برای زیبایی در آرایش، خوب شدن پوست و مو و خوش تیپی داره با دیگران به اشتراک بزاره. ♥️💞

انواع روشهای جدید گریم و آرایش و میکاپ

انواع ترفندهای خوش تیپی در عین وقار و متانت واسه بیرون خونه😍

تیپ های قشنگ تو خونه🧚👯

💓عکس هم میتونید بزارید.

مدل آرایش، معرفی لوازم آرایش و لباس و... 

از لوازم آرایش جدید و وسایل کانتورینگ و گریم و... که تو زیبایی خیلی تأثیر داره.

💞💞

یه چیز مهم

تجربه هاتونو از عمل های زیبایی، لیزر، هاشور کردن ابرو، پروتز و..... بگید. راضی بودین؟ زییاتر شدین؟ عوارضش چی بوده؟ 

دوستان خواهش میکنم هرکس هر مطلبی در این مورد بلده حتی اگه بنظرش زیاد مهم نباشه بذاره تا همه بتونیم از تجربه های همدیگه استفاده کنیم. 

💞توصیه هاتون برای عروس خانمها.... 

💕توصیه هاتون برای دخترای دم بخت، که چطور خوش تیپ و متین بگردن تا خواستنی تر بشن.....

مهم مهم مهممممم

استفاده از مطالب این تاپیک صرفاً برای کسانی حلال هست که در جای حلال از اون استفاده کنن! 

مثلاً جهت دلبری برای شوهر ☺️😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
خواهش میکنم تمنا دارم خانومها خط لب صرفا با رژبالاتر از لبتون نکشید خیییلی سوژه آقایون میشید

وای آره واقعاً اینو راست میگی. 

مسخره است بیشتر تا بخواد قشنگ باشه. 

مامانم همیشه میگه انگار طرف سر کرده تو یه ظرف غذای قرمز ازش خورده بالای لبش این رنگی شده😁😁😁

2706