2733
2734

سلام بنده اولین تاپیکمه 😆😅😚

بیاین در مورد تجربه هاتون در مورد عکس گرفتناتون بگین از ژستاتون

سوتی هاتون

خاطره هاتون

و...

و میدونین کدوم عکاسی و آتلیه ای تو اصفهان بهترینه و کارش خیلی خیلی خوبه؟

و مورد اعتماد البته

با ایده و خیلی خوب

هم برا عکسا اسپرت هم عکسا عروسی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تا الان سه دور فیلم برداری فرمالیته داشتم پاییزش عالی بود کلی خوش گذشت عکاس هی میگفت عروس دسته گل و عین گرز رستم نگیر دستت.

ولی فرمالیته زمستون واقعا یکم دیگه فیلم میگرفتیم من پاهام باید قطع میشد از سرما کبود شده بود یه جا هم همسرم پرتم کرد تو برفا دستشو گرفتم پرتش کردم‌ بغلم رو برفا فیلمو ببینی انگار فن کشتی کج زدم روش

یه جایی هم رفتیم شبیه کویر بود زمینش ترک خورده ولی سرد یعنی هرکی ببینه میگه عروس داره میپزه ولی تا یکهفته مریض شدم دندونام میخورد بهم از سرما تو فیلم

خدارو شکر فصل سرما تموم شد بریم برای عکس و فیلمای بهار

من تا الان سه دور فیلم برداری فرمالیته داشتم پاییزش عالی بود کلی خوش گذشت عکاس هی میگفت عروس دسته گل ...

وااای چقدر باحال😂😂😂😂😂

خیلی خووووب اصن فن کشتی کج وای 😂

چه خوب چهارفصل عکس میندازین میمونه

2738
تو برف بازی هم انقدر زدیم همو زیپم در رفت ولی پالتو پوست روش پوشیده بودم دیده نمیشد

اوه بازم شانس آوردین 

این زیپ باز شدن بددددد وضعیه اونم برا عروس

تو عقد یکی از دخترا فایمیلای ما یه عالمه سی.نه داشت هعی بش گفتن میکاپ کن خود ایناروهم گفت نه تا قفسه سی.نه ام بسه بعدش یهو ترکید لباس عروس اینا زد بیرون آنقدر گریه کرد

اوه بازم شانس آوردین  این زیپ باز شدن بددددد وضعیه اونم برا عروس تو عقد یکی از دخترا فایمیلای ...

الهی بنده خدا امیدوارم خوشبخت و سلامت باشن هرجا هستن خداروشکر فرمالیته بود من تو عروسیم اتفاقی بیافته میشینم زار میزنم کلی خرج کردیم تهش خراب بشه 

آخ آخ اینم بگم کلا من سرشار از سوتی ام تو عقد آریایی تو محضر خونه به جای

به نام نامی یزدان

گفتم به نام یامی یزدان

یعنی میخوام فیلمو آتیش بزنم

برای عروسی دارم روزی ۳۰ بار میخونم متنشو تمرین میکنم

الهی بنده خدا امیدوارم خوشبخت و سلامت باشن هرجا هستن خداروشکر فرمالیته بود من تو عروسیم اتفاقی بیافت ...

مرسی ممنون ایشاللع

آره خیلی بده خلاصه

حالا شما یعنی عقد عربی نمیخونین؟

خیلی کنجکاو بودم از یکی بپرسم

چقدر خرجتون شد واسه این فیلمو و عکسا؟

چقدر قبل از عروسیتون رفتین ؟

شزمنده سوال پرسیدم انقدر 😅

مرسی ممنون ایشاللع آره خیلی بده خلاصه حالا شما یعنی عقد عربی نمیخونین؟ خیلی کنجکاو بودم از یکی بپ ...

نه گلم دشمنت شرمنده 

چرا دیگه عربی نخونن که شرعی نمیشه ولی خوب آریایی هم داشتیم با غزل خوانی و دف و سنتور شد ۱۸۰۰ با پذیرایی

من تهران قرارداد نبستم چون واقعا پول الکی میگیرن مرداد عروسیمه و از آذر با یه استدیو عکاسی تو شمال قرارداد بستم پکیج وی آی پی همه چیش تکمیله واقعا شد ۹ تومن حتی با این پول میان تهران برای عروسی 

نه گلم دشمنت شرمنده  چرا دیگه عربی نخونن که شرعی نمیشه ولی خوب آریایی هم داشتیم با غزل خوانی و ...

خیلییییی خوب شده 

اگه کارشونم ک اینجوری میگین خیلی خوبه واقعا عالیه

اینهمه وقت میذارن

ایشالله خوشبخت بشین عروسیتونم عالللی پیش بره💖

شماره تلفنشونو میشه بدین یا ادرس کانالی چیزی ممنون میشم

2706