1265
1273

بچها گرونن توروخدا بگید ضرر نکنم

ضد افتاب میخام بین الارو و بیودرما موندم؟؟یا چی؟

میخام کرم پودری و مات باشه برق نیفته رنگشم تابلو نباشه

کسی بیودرما نداشته؟رنگش خیلی سفیده؟

دوستان برای حل مشکلم صلوات بفرستین و دعام کنید..خدایا اینجوری امتحانم نکن😔❤ 

الارو مزخرفترین ضدآفتاب دنیاست

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1226
1274

دکترپوست من گفت الارو اصلااستفاده نکن چون به مرور زمان تاثیرات بدی داره من ازاولشم استفاده نمیکردم نمیدونم والا،،خودم پرودرمادارم اون خوبه بیودرماام خوبه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

الارو لک میندازه افتضاح سان سیف گرفتم راضیم

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
1257
چرا اخه؟مامان داره قشنگه رو صوزتتش

من دوست نداشتم خریدمش یه بار زدم دیگه نزدم خیلی بد بود رو پوست

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐

باید ببینی کدومش بیشتر به پوستت میاد من الارو دارم خیلی راضی هستم اما الان دوستان میگن مزخرفه و بده.

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
1254