عزیزم بهترین کار آب درمانی و فیزیوتراپی هست 

بقیه اش هم جنبه درمانی نداره 

فقط مسکن هستن 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه آب درمانی و فیزیوتراپی اصلا فایده نداشت 

پس اصلاح حرکتی برو 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 
اصلاح حرکتی چیه؟

بزن توی نت 

اگه تهران باشی بیشتر پیدا میکنی 

دکتر متخصص هستش که یه سری حرکات میده واقعا هم موثره

لیزر کردن؟

نه جراحی بازکردن کمر.ولی دکتر مامانم عالیه اگه تهرانید من بروشور دکتر ببینم براتون میفرستم چون لیزی هم عمل میکنن

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
نه جراحی بازکردن کمر.ولی دکتر مامانم عالیه اگه تهرانید من بروشور دکتر ببینم براتون میفرستم چون لیزی ...

بله تهرانیم لطف میکنید اسم و فامیل دکتر رو بدید

اگر تهرانین بهتون کلینیک سینوهه رو پیشنهاد میکنم که از جدید ترین و بروزترین روش های درمان (اوزون تراپی ، شاک ویو ، لیزر پرتوان ، فیزیوتراپی ، الکتروتراپی ، تزریق پلاسما و....)  استفاده میکنند و تا حد ممکن با کمک همین روش ها مانع از جراحی های پر خطر میشوند

تمام روش های درمان کلینیک سینوهه غیر جراحی و دارای تیم پزشکی بسیار حرفه ای هستند و دارای کد وزارت بهداشت 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

آدرس سایتشون

پیج اینستاشون 

اینم کانال تلگرامشون