2703
2553

من دو جلسه لیزر با دستگاه دایود رفتم جلسه اول موهای پام واقعا کم شد ولی جلسه دوم دوباره برگشتن کسی میدونه چرا ایا عادیه این اتفاق؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بله دوره رو کامل برید خیلی موثره. با دایود نمی دونم ولی الکس جلسه سوم یا چهارم موها بیشتر میشن.  ...

بعدش چی واقعا کم میشه یا همینجوری میمونه؟از جلسه چندم دیگه واقعا کم میشه و ثابت میمونه؟

دایود خیلی درد داره؟

نمیدونم من الکس انجام ندادم و اینکه من کلا تحمل درد ندارن ب نظرم درد داره ولی غیر قابل تحمل نیست ب نظرم بستگی به استانه تحمل ادم داره من خیلی توی درد کشیدن سوسولم 

بعدش چی واقعا کم میشه یا همینجوری میمونه؟از جلسه چندم دیگه واقعا کم میشه و ثابت میمونه؟

فک میکنم تعداد جلساتش بیشتره نمیدونم این دستگاه رو 

ولی اره یهویی کم میشه و ثابت میشه و اکثرا میگن سالی یکی دوبار هم باید شارژش کنی

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست
2714

دایود خوب نیست موها ازبین نمیره فقط نازک میشه... برو الکس عالیه

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...

عزیزم من با دایود هفت جلسه رفتم و حدود دوسالی هم هست که شش ماه یکبار میرم شار ژ، تا الان خیلی راضی بودم ولی این ماه نمیدونم چرا بیکینی م زیاد دراومده فرصت نکردم زنگ بزنم باهاشون مشورت کنم، اینجایی که من میرم آف نود درصد داشت و از کمربه پایین و زیرچونه و ساق دست همش برام دویست درمی اومد! برای همین حتی اگر دوباره دربیاد هم می ارزید که چهارسال راحت باشم، ولی شما اگر تازه یک جلسه رفتی به نظرم الکساندر برو که مطمئن تره، مخصوصا دستگاه الکساتدر کوترا که جدید اومده و خنک کننده داره و بی درده، یک دکتری هم بهم گفت که با این دستگاه دیگه بعد از پنج شش جلسه نیازی به شار ژ سالیانه ندارید!!!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌