2737
2734
عنوان

کیا پیش مادر شوهر زندگی میکنن

6560 بازدید | 58 پست

پیش خانواده شوهر زندگی میکنم میخوام باردار بشم پلی کیستیک دارم میترسم اگه اقدام نکنم بعدا نتونم نی نی بیارم کیا پیش مادر شوهر بچه دار شدن؟؟ اذیت نشدین ؟؟دلم میخواد خونه مستقل داشته باشیم 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر من که استقلال برای تربیت بچه لازم هست. شما چند سالتون هست که اینقدر می‌ترسید از بچه دار نشدن؟

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2738

آدم که نمی‌خواد فقط همین جوری یک بچه‌ای داشته باشه. دلش می‌خواد یک بچه‌ی خوب تربیت کنه. توی خونه‌ای که همه با هم قاطی هستند و در زندگی هم دخالت می‌کنند بچه چند نفر والد خواهد داشت. برای تربیتش خیلی بده. 

مگر اینکه فقط توی یک ساختمون باشید و دخالت‌ها و وابستگی‌ها کم باشه. در غیر این صورت به صلاح بچه نیست. بچه دار شدن که فقط برای این نیست که بگیم خب ما هم یک بچه‌ای داریم. یک مسئولیت هست که به خصوص توی این زمانه اگر درست و اصولی انجام نشه بچه تا بزرگسالی عذاب می‌کشه و چوب تربیت بد را می‌خوره.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
موافقم باهات هرچقدرم خوب باشن دور و دوستی بهتره

من واسه رفتن بیرون معدبم واسه لباس راحتی پوشیدن معذبم واسه غذا درست کردم اذیتم چون گاهی چیزی درست میکنن ک دوس ندارم روم هم نمیشه خودم چی,ی درست کنم چون اینجا هرکی یه وظیفه داره مثلن خواهر شوهرم آشپزی میکنه من طرف میشورم اون یکی خواهر شوهرم خونه جارو میکنه برادر شوهر مجرد دارم خلاصه خیلی سخته هر صبح هم جاریم بچش اینجاست دم ب دم میاد تو اتاقم سر صبح وقتی منو شوهرم خوابیم میاد تو اخه در اتاقمون قفل نمیشه کلیدش هم در نمیاد هی یادم میره ب شوهرم ی گم عوضش کنه خیلی مکافات دیگه 

ما با هم تو یه ساختمون زندگی میکنیم . هنوز بچه نداریم. ولی با توجه به اخلاقی که داره میدونم هر وقت بچه دارشدیم مدام میخاد تو همه چی دخالت  کنه و نظر خودشو تحمیل کنه

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2706