2733
2734
عنوان

قالیشوئی خوب شرق تهران

499 بازدید | 31 پست

دوستان با تجربیات خودتون و اطرافیان قالیشویی خوب شرق تهران میشناسید، که هم کارش تمیز باشه هم ریشه ها و کناره های فرش را خراب و پاره نکنه

یک بار همچین بلایی سر فرشمون آوردن

خدایا شکرت بابت همه چی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قالیشویی ساوین بهترینه. 

من فرشای مامانم داده بودم به ساوین خودشون میان میبرن سرموقع هم میارن کارشون خیلی تمیییزه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون ۷۷۱۱۰۰۷۹  ۸۸۶۵۱۹۸۶   ۲۲۰۵۸۰۱۲

سلام من رو فرشام خیلی حساس بودم به توصیه یکی از دوستانم فرشامو که دستی تبریز وپر از لک بود دادم به قالیشویی اقدسیه امروز برام اوردن انصافا فرشام خیلی تمیز شده من اقدسیه را معرفی میکنم اینم شمارش 77139180                                                                                                                                                    22563080

قالیشویی ساوین بهترینه.  من فرشای مامانم داده بودم به ساوین خودشون میان میبرن سرموقع هم میارن ...

منم باهات موافقم ما هرسال خانوادگی فرشامون میدیم اونجاخیلی راضی بودیم ازش

2738

ممنون که قالیشویی اندرزگوو را معرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحویل به موقه واقعا راضیم وازهمه مهمتر بسیار منصف کاملامعقول وبدون هرگونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن من که دیکه مشتریشون شدم به همه هم پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده امتحان کنن کارشون خیلی عاااااای اینم تلفونش   77091702                                                                                                                                       

قالیشویی دریا محشره من فرشامو روشن خریده بودم بعدازتولد دخترم فرشام خیلی کثیف شده بود به سفارش یکی از اقوام فرشامو دادم به قالیشویی دریا امروز تحویل دادن خیلی راضییی بودم بنظرم اینجا بدید کارشون خوبه همه جای تهران شعبه داره ۷۷۱۹۱۷۲۴  ۲۲۱۴۷۹۳۲

ممنون که قالیشویی اندرزگوو را معرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشس ...

مرسی عزیزم عااااااااالی بود پیشنهادت البته من برای اطمینان بیشتر شمارشو از 118گرفتم

2706