2733
2734
عنوان

من خیلی بی سیاستم😪

399 بازدید | 21 پست

من عقدم و ما راه دوریم

دیشب بعد از دو سه هفته با همسرم تنها شدیم و دیدم برعکس همیشه همسرم اصلا سمتم نمیاد

خودم رفتم سمتش و بوس کردم و خلاصه ناز و عشوا اومدم ، دیدم اصلا نیومد و خودشو به خواب زد

خب منم ناراحت شدم

یکی از کارای همسرم اینه که اول خودشو میزنه به اون راه که یعنی امشب خبری نیست و بعد یک دفعه شروع میکنه میاد سمتم و غافلگیرم میکنه. فکر میکردم این بار هم اینطوریه ولی نبود. بخاطر اینکه هفته پر تنشی داشتیم و کلا یه مدتم هست فهمیدم گاهی فیلم مستهجن نگاه میکنه خیلی توی دلم ناراحت شدم و با خودم میگفتم لابد اینقدر از اونا دیده به من سردی پیدا کرده. صداش زدم و گفتم چی شده؟ چرا اینطوری؟ گفت خوابم میاد و ول کن و منم خب بهش دست که می زدم دستمو پس می زد.‌بعد از حدود یک ساعت که دیگه من سرد و بی خیال شدم و بهش میگفتم چرا اینطوری شدی، اومد سمتم اما دیگه دلم نمیخواست واقعا

هی گفتم ول کن ولی ادامه داد و به آخر رسوند. بعد صبح بهم گفت من قصدم این بود که صبح یک دفعه غافلگیرت کنم و صبح انجام بدیم و بخاطر این چیزی نگفتم که مزه اش نپره.

نمیدونم حق با من بود یا نه؟ این مدت تنش داشتیم و واقعا فکر میکردم بهم کششی نداره.

بعد از اون امروز صبح هم باهم بودیم و ....

به نظر شما اشتباه از من بود؟ من میگم باید منم می خوابیدم همون موقع. ولی ذهنم خیلی آشفته بود. ☹

Dance me to the end of Love...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا هزارتا فکر دارن پول کار و ...ولی نذار فیلم ببینه

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
2728
فعلا ک ازش دورم چون نیستم می بینه

بعد از کجا میفهمی میبینه

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
2738
ما خیلی وقته باهمیم  ۶ ساله تازه شروع کردیم

شش سال عقدی یا دوست چرا سر خونه زندگیتون نمیرید چون باعث میشه علاقتون به هم کم بشه 

دوخت سرویس آشپزخانه مطابق باسلیقه شما پذیرفته میشود برای دیدن نمونه کارامون به آدرس اینستاگرام gallery_hasti97 مراجعه کنید. 
نه عزيزم زود نيست خيلياااا بندو به اب ميدن يكيش خودم😂

گلم شما فعال هستی 😀😀😀ولی مزه اصلی شب عروسی از بین میره شب عروسی خیلی به یاد موندنی شما دیگه عروسی نگیرید خرج بیخود میشه 😀😀😀

دوخت سرویس آشپزخانه مطابق باسلیقه شما پذیرفته میشود برای دیدن نمونه کارامون به آدرس اینستاگرام gallery_hasti97 مراجعه کنید. 
گلم شما فعال هستی 😀😀😀ولی مزه اصلی شب عروسی از بین میره شب عروسی خیلی به یاد موندنی شما دیگه عروسی ...

اخه چيكار كنم من😔منم دوس داشتم بمونه واسه شب عروسيم

شوهرم نذاشت

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
2706